stat
Impreza już się odbyła

Pilates & Breakfast

Ania i Sylwia są nauczycielkami klasycznej metody tej formy treningu z certyfikacją amerykańskiego ośrodka szkoleniowego Peak Pilates, będącą gwarancją wysokiej jakości ich pracy. Na codzień prowadzą zajęcia w studiach pilates, ale w lato okazjonalnie wychodzą z zajęciami na powietrze, aby pokazać Wam czym jest pilates.

w każdą sobotę (do 18.12), godz. 10.00

Gdańsk, Jagiellońska
Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 27.11), godz. 10:00

Gdańsk, ul. Kościerska 7
Wstęp wolny
Dobrej atmosfery i profesjonalnego treningu możecie być pewni, zarówno jak i niepowtarzalnej scenerii! Poza treningiem w plenerze zagwarantujemy miła atmosferę, pyszne śniadanie na dachu Galeii Metropolia w Sercu Wrzeszcza. Zapraszamy na niedzielny poranek z nami!

Ania Zasadna- Fizjoterapeutka, która uczy mądrego, świadomego ruchu jakim jest Pilates. Zajęcia zawsze prowadzi w luźnej atmosferze, ale niech Cię to nie zmyli, bo mimo uśmiechu w pracy ma oczy dookoła głowy i zawsze czuwa nad poprawnym wykonaniem. To oznacza, że miło spędzając czas odkryjesz i poczujesz mięśnie, o których nie miałeś/aś pojęcia!

fb https://www.facebook.com/zasadnapilates
ig @ankazasadna

Sylwia Kwiatkowska - Instruktorka fitness i pilates. Specjalizuje się w zajęciach typu body&mind i taka też jest idea każdego jej treningu. Jej celem jest Twoje dobre samopoczucie, prowadzi trening tak, że wychodząc z niego poczujesz się dobrze w swoim ciele.

fb https://www.facebook.com/kwiatkowskapilates
ig @kwiatkowskapilates

Ze względów epidemiologicznych na zajęcia prosimy o zabranie własnej maty do ćwiczeń.

Zajecia 23.08.2020 poprowadzi Anna Zasadna. Będziemy na dachu w każdą niedzielę do końca sierpnia

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl