stat
Impreza już się odbyła

Pilates & Breakfast na dachu

Zapraszamy na Pilates ze śniadaniem na dachu - projekt powstał przy współpracy Stacji Food Hall i profesjonalnych instruktorek pilatesu.

sie 11

środa, godz. 17.00

Gdynia, Świętojańska 45/7
bilety 40 zł

w każdą sobotę (do 11.09), godz. 8:30 - 9:30

Gdynia, Plaża przy Polance Redłowskiej
Wstęp wolny
Harmonogram:
10:00-11:00 - Pilates
11:00-12:00 - śniadanie z Naleśniki & Pancakes
Koszt: 30 zł. Bilety dostępne na wydarzenia.stacjafoodhall.pl

Ania i Sylwia są nauczycielkami klasycznej metody tej formy treningu z certyfikacją amerykańskiego ośrodka szkoleniowego Peak Pilates, będącą gwarancją wysokiej jakości ich pracy. Dobrej atmosfery i profesjonalnego treningu możecie być pewni, zarówno jak i niepowtarzalnej scenerii.
Poza treningiem w plenerze zagwarantujemy miła atmosferę, pyszne śniadanie i kawę na dachu Galeii Metropolia w Sercu Wrzeszcza.
Zapraszamy na niedzielny poranek z nami!

Poprowadzą:
Ania Zasadna

fb https://www.facebook.com/zasadnapilates
ig @ankazasadna

Fizjoterapeutka, która uczy mądrego, świadomego ruchu jakim jest Pilates. Zajęcia zawsze prowadzi w luźnej atmosferze, ale niech Cię to nie zmyli, bo mimo uśmiechu w pracy ma oczy dookoła głowy i zawsze czuwa nad poprawnym wykonaniem. To oznacza, że miło spędzając czas odkryjesz i poczujesz mięśnie, o których nie miałeś/aś pojęcia!

Sylwia Kwiatkowska

fb https://www.facebook.com/kwiatkowskapilates
ig @kwiatkowskapilates

Instruktorka fitness i pilates. Specjalizuje się w zajęciach typu body&mind i taka też jest idea każdego jej treningu. Jej celem jest Twoje dobre samopoczucie, prowadzi trening tak, że wychodząc z niego poczujesz się dobrze w swoim ciele. Spróbuj!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl