• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Pląsanie na polanie-warsztaty dla kobiet

Zapraszam Cię do celebracji piękna i kobiecości poprzez taniec i ruch z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Spotkamy się w wyjątkowej "sali" tanecznej - w Parku Kolibki w Gdyni, pod dachem nieba i w otoczeniu budzących się do życia drzew. My także będziemy budzić w sobie to, co w nas uśpione.

mar 2-3

sobota - niedziela, godz. 16:00 - 18:30

bilety 199 - 210 zł
maj 26

niedziela, godz. 13:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
Poznasz podstawowe kroki tańców z różnych stron świata. Taniec i ruch pomoże ci pozbyć się stresu, napięć. Odnowisz kontakt z własnym ciałem, które odwdzięczy ci się poczuciem odprężenia i witalnością. Nawiążesz kontakt z twoim twórczym "ja" i wewnętrzną dziewczynką w tobie. W gronie kobiet wzmocnisz swoją kobiecość.

Załóż kolorową, długą spódnicę i przyjdź tańczyć z nami - kobietami. Czekamy na Ciebie.

Miejsce spotkania: Park Kolibki, vis a vis Centrum Handlowego KLIF w Gdyni Orłowie, Al. Zwycięstwa 291 (przy wozowni - Jadłostajni).

Cena: 30 zł.
Po zgłoszeniu udziału otrzymasz numer konta do wpłaty.
Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia: tel. 661 169 226,
e-mail: flowart.kontakt@gmail.com.

Warsztaty odbywają się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca w ramach akcji tańczMY pod patronatem Instytutu Muzyki i Tańca.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl