• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Poland Business Run 2021 w Trójmieście

Przed nami 10. jubileuszowa edycja Poland Business Run! Biegniemy po protezy i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnościami! W ubiegłym roku, w związku z pandemią, musieliśmy zmienić formę zawodów, jednak nasza sztafeta pomocy się nie zatrzymała! Biegając, pomogliśmy 71 osobom z niepełnosprawnościami.

I tym razem nie zostawimy naszych beneficjentów bez wsparcia! Liczymy na Waszą mobilizację oraz udział w sprawdzonej i bezpiecznej wirtualnej edycji PBR!

Start zapisów: 11 maja, godz. 12:00
Koniec zapisów: 31 maja, godz. 23:59:59

RejestracjaNajważniejsze informacje o Poland Business Run 2021:
Data biegu:
5 września
Forma sztafety: 5-osobowe drużyny
Dystans: 4 km dla każdego zawodnika
Charytatywny cel: wsparcie beneficjentów z niepełnosprawnością ruchową

Sprawdzona i bezpieczna formuła wirtualna!
Bieg bez granic i barier
Nie możemy się gromadzić, ale w nowej formule to nie problem! Każdy biegacz wytyczy wymagany odcinek (4 km) samodzielnie, w wybranej przez siebie lokalizacji. Tak jak w ubiegłym roku możecie zaprosić do biegu oddziały firmy z różnych stron świata! Każdy członek sztafety może biec w innej lokalizacji.

Pakiety startowe
Pakiet startowy, a w nim specjalną chustę wielofunkcyjną (która może zastąpić maseczkę), numer startowy i medal otrzymacie przed datą zawodów w bezpiecznej przesyłce.

Dzień biegu
5 września każdy biegacz pokona dystans Poland Business Run sam lub z członkami swojej drużyny w dozwolonej grupie, według obowiązujących przepisów. Macie na to czas do godz. 18:00.
Aplikacja Poland Business Run
Kiedy wszyscy zawodnicy danej drużyny wystartują i wprowadzą swoje wyniki do naszej aplikacji lub przez stronę www, zaprezentujemy je w klasyfikacji generalnej. Swój wynik, wraz ze screenem z aplikacji do pomiaru czasu, należy podać do 19:00.

Live streaming
Przez cały dzień biegu będziemy komentować wyniki oraz rekordy, a także łączyć się z firmami, biegaczami i beneficjentami podczas streamingu na żywo.

Integracja
Jeśli będzie to możliwe i bezpieczne - firmowe teamy spotkają się i wystartują w mniejszych grupach, w parku czy pod swoim biurem, by biegać i integrować się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Pobiegną dla 7-letniej Ewelinki - Poland Business Run po raz kolejny w Trójmieście
Dziewczynka od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, które uniemożliwia jej samodzielną egzystencję. By się rozwijać, wymaga stałej, intensywnej, specjalistycznej i niestety drogiej rehabilitacji. Pomogą biegacze i Fundacja Poland Business Run.

- Jakakolwiek przerwa w rehabilitacji Ewelinki oznacza natychmiastowy regres. Do codziennych ćwiczeń potrzeba specjalistycznego sprzętu, który jest bardzo drogi - mówią rodzice dziewczynki. - Dofinansowane przez Fundację Poland Business Run siedzisko ortopedyczne pozwoli Ewelince brać udział w zajęciach edukacyjnych, terapii zajęciowej, zabawie, zwłaszcza w ulubionej muzyczno-tanecznej formie, a także tanecznych wieczorach z tatą - dodają opiekunowie.

Takich opowieści w całej historii sztafety charytatywnej Poland Business Run jest wiele, a będzie jeszcze więcej - do czego przyczynić się może każdy.

Jak pomóc Ewelince i innym osobom z niepełnosprawnościami? Wystarczy do końca maja zebrać 5-osobową drużynę, zapisać się na bieg Poland Business Run, wnieść opłatę startową i... dobrze się bawić 5 września. Bieg odbędzie się w formule wirtualnej, czyli bez wytyczonych tras i imprez w największych miastach. Pobiec można w dowolnym miejscu na świecie, między północą a godz. 18.00 w niedzielę 5 września br.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    375 zł
Koszt 375 netto za jedną drużynę

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl