• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Północny Pomaga 2019

  • sobota, 21 września 2019, godz. 11:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Po raz drugi wolontariusze Fundacji Santander z Makroregionu Północnego Santander Bank Polska realizują wolontariat PÓŁNOCNY POMAGA 2019 dla Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku.

"II Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA" dla Wolontariuszy Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego i ich rodzin oraz dla Wolontariuszy Fundacji Hospicyjnej im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku i ich rodzin.

21.09.2019 o godz. 11.00 z siedziby Makroregionu Północnego w Gdańsku do siedziby Hospicjum w Gdańsku.

Podczas finału przekażemy Fundacji Hospicyjnej czek na 30.000 zł, na wsparcie budowy Centrum Opieki Wytchnieniowej.Nasza wspólna inicjatywa ma w tym roku szczególnie ambitny i ważny cel. Chcemy wesprzeć Fundację Hospicyjną, która tworzy w Gdańsku Centrum Opieki Wytchnieniowej. Placówka dedykowana jest chorym i niesamodzielnym osobom, którymi na co dzień opiekują się najbliżsi w domach. W Centrum będą oni mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia, a ich opiekunowie w tym czasie będą mieli szansę na załatwienie ważnych spraw, zadbanie o własne zdrowie. Planowane są miejsca pobytu dziennego, całodobowego oraz kilkunastodniowego, dla osób przewlekle chorych, zarówno dzieci jak i dorosłych. Według założeń ośrodek każdego dnia ma udzielać pomocy 90 rodzinom.

UWAGA! UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM - 21.09.2019 SOBOTA

W dniu 21.09.2019 (sobota) w godzinach 10 - 14 na terenie Gdańska: Arkońska, Kołobrzeska, Grunwaldzka, Al. Zwycięstwa, Chodowieckiego, Kopernika wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu. Z tego powodu od godziny 10.00 do godziny 14.00 wyłączony będzie SKRAJNY PRAWY PAS RUCHU.

Bardzo prosimy o zaplanowanie wyjazdu pojazdami z posesji przed godziną 10 lub po godzinie 14.00. Za utrudnienia przepraszamy!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl