stat
Impreza już się odbyła

Północny Pomaga 2019

  • sobota, 21 września 2019,
    godz. 11:00
  • Gdańsk

Po raz drugi wolontariusze Fundacji Santander z Makroregionu Północnego Santander Bank Polska realizują wolontariat PÓŁNOCNY POMAGA 2019 dla Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku.

"II Bieg Charytatywny PÓŁNOCNY POMAGA" dla Wolontariuszy Fundacji Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego i ich rodzin oraz dla Wolontariuszy Fundacji Hospicyjnej im. Ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku i ich rodzin.

21.09.2019 o godz. 11.00 z siedziby Makroregionu Północnego w Gdańsku do siedziby Hospicjum w Gdańsku.

Podczas finału przekażemy Fundacji Hospicyjnej czek na 30.000 zł, na wsparcie budowy Centrum Opieki Wytchnieniowej.Nasza wspólna inicjatywa ma w tym roku szczególnie ambitny i ważny cel. Chcemy wesprzeć Fundację Hospicyjną, która tworzy w Gdańsku Centrum Opieki Wytchnieniowej. Placówka dedykowana jest chorym i niesamodzielnym osobom, którymi na co dzień opiekują się najbliżsi w domach. W Centrum będą oni mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia, a ich opiekunowie w tym czasie będą mieli szansę na załatwienie ważnych spraw, zadbanie o własne zdrowie. Planowane są miejsca pobytu dziennego, całodobowego oraz kilkunastodniowego, dla osób przewlekle chorych, zarówno dzieci jak i dorosłych. Według założeń ośrodek każdego dnia ma udzielać pomocy 90 rodzinom.

UWAGA! UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM - 21.09.2019 SOBOTA

W dniu 21.09.2019 (sobota) w godzinach 10 - 14 na terenie Gdańska: Arkońska, Kołobrzeska, Grunwaldzka, Al. Zwycięstwa, Chodowieckiego, Kopernika wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu. Z tego powodu od godziny 10.00 do godziny 14.00 wyłączony będzie SKRAJNY PRAWY PAS RUCHU.

Bardzo prosimy o zaplanowanie wyjazdu pojazdami z posesji przed godziną 10 lub po godzinie 14.00. Za utrudnienia przepraszamy!

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl