stat
Impreza już się odbyła

Polska Szkoła Żużla w Gdańsku

Projekt pod nazwą Polska Szkoła Żużla zagości 3 października do Gdańska, 9 października do Torunia, a dzień później 10 października do Bydgoszczy. Młodych kandydatów na żużlowców, zrzeszonych w klubach i jeżdżących na motocyklach klasy 80-125 cc, na zajęcia dydaktyczne oraz praktyczne zaprasza trener reprezentacji Polski Rafał Dobrucki.

Imprezy organizuje Speedwayevents.pl, a głównym partnerem wydarzenia jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Zajęcia zarówno w Gdańsku, jak i Toruniu oraz Bydgoszczy rozpoczynać się będą o godzinie 10.00. Dla każdego z wydarzeń obowiązuje osobna lista zgłoszeniowa. W temacie wiadomości zainteresowani proszeni są o wpisanie nazwy miasta lub miast, w których chcą uczestniczyć w zajęciach. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem biuro@zurawgdansk.pl.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl