• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Pomorska Sztafeta Firm

"Zostań liderem biegowej Sztafety Firm. Z nami wpłyniesz na kondycję swojej Firmy" - to hasło przewodnie 4. Pomorskiej Sztafety Firm, czyli biegowej rywalizacji pomorskich przedsiębiorstw i instytucji. Sztafeta odbędzie się 1 października br. na terenie Kampusu AWFiS w Gdańsku i dzięki specjalnie przygotowanej formule skierowana jest do biegaczy o każdym stopniu zaawansowania.

Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. Do udziału organizatorzy zapraszają pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu.

Każda firma może być reprezentowana przez dowolną liczbę drużyn. W skład drużyny wchodzą
4 osoby, które wspólnie biegną 15 km. Dwie pierwsze osoby pokonują dystans krótszy 2,5 km, dwie następne - dłuższy 5 km. Dzięki zmiennej długości trasy w jednej sztafecie mogą wystartować zawodnicy rozpoczynający swoją przygodę z bieganiem oraz ci bardziej doświadczeni.

Trasa biegowa poprowadzi zawodników przez najlepsze partie Kampusu AWFIS w Gdańsku. Na zawodników czeka piękny tartan dwóch stadionów, trawiasta murawa i parkowe alejki.

Rejestracja drużyn odbywa się za pośrednictwem strony internetowej imprezy www.sztafetafirm.org. Wystarczy zebrać 4-osobować załogę i zarejestrować sztafetę. Podczas biegu obowiązuje strój firmowy, który pozwoli na identyfikację wizualną każdej firmy! Może to być T-shirt z logotypem lub nazwą firmy albo bardziej wyszukane przebranie. Wszystkie chwyty dozwolone, aby pokazać siłę, moc i zaskoczyć przeciwnika już na starcie.

Klasyfikacja biegowa prowadzona jest w kategoriach sztafeta damska, męska i mieszana a także indywidulanie - kobiety i mężczyźni na dystansie 2,5 oraz 5 km. Dodatkowo każda drużyna otrzymuje trofeum sportowe i zaszczytny tytuł "Biegłych Specjalistów"

Integralną częścią sztafety jest Piknik Firmowy, gdzie po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym stole. Na kibiców i rodziny z dziećmi czeka strefa zabaw i sportowych konkurencji. Nie przegapcie szansy na udział w Pomorskiej Sztafecie Firm. Obowiązuje limit do 250 drużyn!

Dyrektor biegu:
Prof. Wojciech Ratkowski
Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji AWFiS w Gdańsku, Mistrz Polski w maratonie z 1984 r.

Informacje:
www.sztafetafirm.org oraz https://www.facebook.com/SztafetaFirm.org

Rejestracja otwarta do 24 września:
http://sztafetafirm.org/rejestracja-2/

Wpisowe dla drużyny:
300 zł
380 zł ze strefą namiotową

Pakiet startowy:
Numery startowe
Pałeczka sztafetowa
Indywidualny pomiar czasu
Lunch Box z delikatesami
Trofeum sportowe dla każdej drużyny

Agenda:
9.00 - 11.00 Odbiór pakietów startowych przez Kapitanów
11.00 Ceremonia Otwarcia z przemarszem olimpijskim i wspólna rozgrzewka
12.00 Starty drużyn w grupach 20-osobowych
15.00 Ceremonia medalowa i sesje foto
10.00 - 17.00 Piknik Firmowy
12.00 - 15.00 Animacje dla kibiców i rodzin

Patronaty:
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego,
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Agencja Rozwoju Pomorza, Pracodawcy Pomorza, biznesnafali.pl, Olivia Business Centre, TVP 3 Gdańsk, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl

Nasze biegające Firmy:
Polpharma, Opec Gdynia, Jysk, Kemira, Jeppesen, Intel, Lufthansa, AA Oceanic, Deutsche Bank, PZU, WNS,
Port of Gdańsk, Masterlease, Mercedes, Amazon, Infoprojekt, Wartsila, Finsa, Progress, Delphi, ASE, Metsa, Nordea, Optima, Gazuno, Menegon, Konica Minolta, Stena Line, , DGTronic, , TTS Poland, Salt Ship Design, ATC Cargo, Assa Abloy, Comarch, DGT, Alekseon, trójmiasto.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    300 zł
Opłata startowa wynosi 300 złotych netto od drużyny lub
380 złotych netto ze strefą namiotową

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl