• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Pomysły na aktywny weekend. Nie tylko Runmageddon

dak.
3 września 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (13)
Runmageddon to jedno z wydarzeń dla miłośników aktywności fizycznych w pierwszy weekend września. Runmageddon to jedno z wydarzeń dla miłośników aktywności fizycznych w pierwszy weekend września.

W weekend 4-5 września miłośnicy aktywności sportowych będą mieli w czym wybierać. Na rozkładzie są m.in.: Runmageddon, Bieg Pocztowca, Puchar Poczty Polskiej, Biegowe GP Dzielnic Gdańska, Narodowy Dzień Tenisa Stołowego czy różnego rodzaju darmowe treningi. Sprawdźcie nasz Kalendarz imprez, w którym zawarte są wszystkie propozycje.Kalendarz imprez na weekend 4-5 wrześniaRunmageddonTo będzie jubileuszowy weekend 4-5 września z Runmageddon. Ekstremalny bieg przeszkodowy odbędzie się po raz setny. W Adventure Park KolibkiMapka do wyboru będą trasy o różnym poziomie trudności. Oprócz tego rozdanych zostanie 100 dodatkowych wejściówek na kolejne edycje. Do piątku, godz. 12, można zapisać się przez internet. Koszt udziału w zależności od kategorii wynosi od 169 do 259 zł. Będą też konkurencje dla najmłodszych w cenie 59 zł. Natomiast w dniu wydarzenia koszt wzrośnie o 10-20 zł.

Runmageddon w Kolibkach. Przeczytaj zapowiedźZobacz, jak wyglądał Runmagedon w Brzeźnie w maju br.55. Chód i Bieg Pocztowca - Puchar Poczty Polskiej55. Chód i Bieg Pocztowca - Puchar Poczty Polskiej wraca po rocznej przerwie. Bez wielkich gwiazd, ale w międzynarodowej obsadzie i z plejadą młodych chodziarzy, zainspirowanych złotym medalem Dawida Tomali na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Tradycyjnie podczas zawodów zobaczymy chód sportowy na dystansach od 3 do 20 km w wykonaniu od najmłodszych po weteranów. Zapisy zostały zamknięte, ale to wciąż doskonała okazja do kibicowania. Początek imprezy w sobotę, 4 września, o godzinie 13:15.

55. Puchar Poczty Polskiej w chodzie. Przeczytaj zapowiedź


Bieg Pocztowca i Chód z Listonoszem. Przeczytaj zapowiedźZobacz ubiegłoroczny Chód z Listonoszem. Materiał archiwalny z 2018 rokuBiegowe GP Dzielnic Gdańska - GP Orunia GórnaBiegowe GP Dzielnic Gdańska 2021 powraca. Tym razem 10 biegów odbędzie się w 4 różnych dzielnicach. Wszystkiemu towarzyszyć będzie Festyn Rodzinny z wieloma atrakcjami, m.in. stacje lekkoatletyczne. Pierwsza impreza odbędzie się w niedzielę, o godz. 8 na Oruni Górnej. Zbiórka przy zbiorniku AugustowskaMapka. Bilety można nabywać na miejscu w cenie 15-40 zł.

Narodowy Dzień Tenisa StołowegoKlub Sportowy AZS AWFiS zaprasza na Narodowy Dzień Tenisa Stołowego. W sobotę, od godz. 10, w hali AWFiS zaplanowano: turnieje w kategoriach dzieci do lat 12, młodzieży 13-18 lat oraz amatorów, gry i zabawy plenerowe, grę pokazową profesjonalnych zawodników. Wstęp darmowy.

AZS AWFiS Balta Gdańsk inauguruje sezon. Przeczytaj zapowiedźZobacz film z Biegu Pocztowca na 5 km. Materiał archiwalny z 2018 rokuTrening z gumami oporowymi na powietrzuGood Luck ClubMapka zaprasza na zajęcia na świeżym powietrzu. 50-minutowe treningi odbywają się od poniedziałku do środy i w soboty. W sobotę ćwiczenia z gumami oporowymi mają miejsce obok zbiornika retencyjnego PKM Jasień. To okazja, aby spalić kalorie, dobrze się bawić, dotlenić organizm i zredukować stres. Zajęcia odbywają się pod opieką instruktora, a poziom zaawansowania jest dostosowywany do uczestników. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, koszt kolejnych to 20 zł.

Joga i pilates na plażyCentrum Joga i Pilates serdecznie zaprasza do wspólnej praktyki jogi, pilatesu, bodyart i tańca na plaży miejskiej przy Polance Redłowskiej w GdyniMapka. Zajęcia odbywają się w każdą wakacyjną sobotę do 11 września w godz. 8:30-9:30.

Podobne zajęcia odbywają się co sobotę w 100czni, o godz. 12. Wszystkie osoby są mile widziane - niezależnie od poziomu doświadczenia na macie.
dak.

Wydarzenia

Biegowe GP Dzielnic Gdańska - etap 2

festyn, zajęcia rekreacyjne

Joga i Pilates na plaży

zajęcia rekreacyjne

zajęcia outdoor

zajęcia rekreacyjne, trening

Harpuś - z mapą do Wrzeszcza Dolnego!

bieg, zawody / wyścigi, impreza na orientację

Joga na 100czni

joga

#70 Samodzielny Harpuś Bursztynowa Góra

impreza na orientację, trening

Po Kowalach z mapą!

bieg, zawody / wyścigi, impreza na orientację

Runmageddon Gdynia Kolibki 2021

zawody / wyścigi, sporty ekstremalne

Zajęcia na powietrzu

zajęcia rekreacyjne, trening

55.Chód i Bieg Pocztowca - Puchar Poczty Polskiej

bieg

Zabawa z Mapą - Park Zaspa JPII

zawody / wyścigi, zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację

Narodowy Dzień Tenisa

turniej, zajęcia rekreacyjne, trening

Piesze wędrówki z rodziną, edycja 14/2021

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Wędrówka między potokiem Cedronu a Zagórską Strugą

rajd / wędrówka

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (13)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Parkowe na Orientację - Nowy Port

gra miejska, zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację

Harpuś z mapą na Suchanino

impreza na orientację, trening

O-trening dla dzieci | Gdańsk Osowa

impreza na orientację, trening

Forum

Najczęściej czytane