• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Propozycje dla aktywnych przed świętami

dak.
20 grudnia 2019 (artykuł sprzed 3 lat) 
"Harce Prezesa" na orientację odbędą się w najdłuższą noc w roku - z piątku na sobotę. "Harce Prezesa" na orientację odbędą się w najdłuższą noc w roku - z piątku na sobotę.

W przedświąteczny weekend dominują cykliczne propozycje zajęć. Oferta jest różnorodna. Można dołączyć do grup rowerowych, wziąć udział w treningach biegowych bądź spróbować morsowania. Dla tych, którzy wolą schronić się pod dachem, są na przykład treningi zumba fitness.Atrakcje sportowe w Trójmieście na najbliższy weekend - zobacz wszystkie imprezy25. marsze na orientację "Harce Prezesa", organizowane przez Pomorski Klub Harpagan, rozpoczną się w piątek, 20 grudnia, i trwać będą przez całą noc. Chętni ruszą spod SP nr 84 i będą mieli do wyboru siedem tras od 5 do 30 km w lasach otomińsko-kolbudzkich. Na liście startowej jest ponad 400 osób. Zapisów w cenie 30-80 zł można dokonać na miejscu imprezy.


W ramach programu Aktywuj się w Gdańsku znajdują się różne zajęcia kierowane do aktywnych. Jednymi z nich są darmowe zajęcia biegowe na sopockich Błoniach, terenach sąsiadujących z halą, leżącą na granicy Gdańska i Sopotu czy okazjonalnie na plaży. Zbiórka w sobotę o godz. 9, przy Ergo Arenie.

Sezon na morsowanie w Trójmieście ruszył zresztą na dobre. Zarówno w Gdańsku, Sopocie, jak i Gdyni licznie organizowane są grupowe zimne kąpiele w morzu. Wszystkie znajdziecie w specjalnie przygotowanym przez nas artykule.


Tradycyjnie w sobotę można będzie wziąć udział w biegach Parkrun organizowanych w Gdańsku i w Gdyni, start o godz. 9. Pięciokilometrowe trasy przez nadmorski park im. Ronalda Reagana zobacz na mapie Gdańskana Zakoniczynie w okolicach zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 2 zobacz na mapie Gdańska oraz na bulwarze Nadmorskim zobacz na mapie Gdańska pokonywane są w świetnej atmosferze. Uczestnictwo w wydarzeniu jest darmowe, lecz przed swoim debiutem należy dokonać jednorazowej rejestracji przez internet.

Tradycyjnie w niedzielę na zajęcia pod hasłem TriMama budzi Gdańsk zaprasza Natalia Wodyńska-Stosik. Trening jest skierowany do osób, które zaczynają przygodę z aktywnością sportową, jak również do tych, którzy chcą na sportowo, w przyjaznej atmosferze spędzić niedzielny poranek. O godz. 9 uczestnicy ćwiczeń rozpoczynają wspólną rozgrzewkę oraz skupiają się na technice biegowej, a następnie przechodzą do marszobiegu i biegu. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a miejsce zbiórki wyznaczono przy rogu ul. Reduta Wyskok i Kurzej w Gdańsku.Michał Bogdziewicz - trener, kolarz, jeden z czołowych trójmiejskich zawodników, zaprasza co sobotę o godz. 9:30 na cykl treningów kolarskich w terenie. Spotkania są realizowane przez całą jesień i zimę po to, aby wspólnie kręcić w terenie, poznając przy tym nowe, nieznane zakątki pięknych Kaszub. Dwu-, trzygodzinne treningi realizowane będą tylko po drogach szutrowych, czasami polnych, sporadycznie będą to odcinki szosowe, jednak zdecydowanie poza drogami o wzmożonym ruchu samochodów. Do treningów preferowane są rowery gravelowe, przełajowe, ale mogą być też inne, które posiadamy. Bezpłatne treningi ruszają spod serwisu DropBikes.

Prezydent Miasta Gdyni oraz Gdyńskie Centrum Sportu zapraszają niezależnie od wieku i sprawności fizycznej wszystkich miłośników aktywnej formy spędzania wolnego czasu na bezpłatne zajęcia Zumba dla Seniora w ramach Gdyńskiego Poruszenia. Układy opracowane specjalnie dla starszych uczestników poprawiają kondycję fizyczną oraz koordynację ruchową. Zajęcia odbywają się w sobotę o godz. 9:30 w hali GCS.
dak.

Wydarzenia

Opinie (4)

 • Ja idę morsować

  wejdę jak zwykle po kolana, będę miał buty, rękawice, czapkę z pomponem i szalik. Siup do wody, kilka fotek i jestem gość!

  • 4 0

 • prezydent nawet proste zajęcia sportowe wykorzystuje nachalnie do kreowania swojego wizerunku (1)

  • 3 1

  • Nom

   Dobrze szkolony ruski agent, a nie prezydent

   • 0 1

 • Zainspirował mnie ten artykuł

  Ja planuję przed świętami zumbę z mopem, sztafetę rodzinną po supermarkecie, streching przy myciu okien i dźwiganie ciężarów z targowiska.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Lindy Hop od podstaw | intensywne warsztaty

120 zł
warsztaty, kurs tańca, zajęcia rekreacyjne, trening

Tajemnice Gdańska - Rezydencje gdańskiej elity. Spacer rowerowy

35 zł
wykład / prezentacja, spotkanie, spacer

Harpuś - z mapą do Mikoszewa!

25 zł
bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane