• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przejazd Rowerowy: Rowerem przez Pruszcz

W związku z obchodami Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich chętnych na przejazd rowerowy
Rowerem przez Pruszcz. Przejazd odbędzie się w dniu 01.06.2024 r.

Zbiórka uczestników na nowym placu zabaw i boisku wielofunkcyjnym przy ul. Romera na Osiedlu Bursztynowym skąd wystartuje przejazd.

Jest to impreza rekreacyjna rodzinna więc wystarczy rower i już można jechać. Jest okazja
do wspólnego uczestnictwa razem z innymi mieszkańcami w tym wydarzeniu. Zobaczymy co się zmieniło w naszym mieście zobaczymy miejsca, których może nie znamy. Przejazd jak i w poprzednich latach będzie zabezpieczony przez policję i inne służby mundurowe, więc nie trzeba się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Zapraszamy mieszkańców z całymi rodzinami. Przejazd zakończy się na terenie Parku Kulturowego Faktoria. Trasa wynosi ok. 10 km.

Start o godzinie 11:00, a zakończenie ok. godziny 12:30.

Wyznaczona trasa przejazdu:
Start  boisko wielofunkcyjne przy ul. Romera ul. Strzeleckiego ul. Raciborskiego ul. Grunwaldzka ul. Przemysłowa ul. NSZZ Solidarności ul. PCK Obrońców Westerplatte ul. Powstańców Warszawy ul. Gałczyńskiego ul. Słowackiego ul. Emilii Plater ul. Kopernika ul. Chopina ul. Grota-Roweckiego ul. Matejki ul. Grunwaldzka Park Kulturowy Faktoria  Zakończenie.

Wydarzeniem tym chcemy wesprzeć akcję charytatywną Siła dla Olafa (https://www.siepomaga.pl/olaf-krasnowski), a dzięki sponsorom pierwsze czterysta osób otrzyma pamiątkowe koszulki.

Zachęcamy do dołączenia i pomocy w powrocie Olafa do zdrowia. Po wspólnym przejeździe zapraszamy do udziału w festynie rodzinnym na, którym czekać będzie moc atrakcji.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl