wiadomości

stat

Przejdziesz w nocy 50 km?


Śniegołazy to jeden z największych pomorskich, nocnych marszów długodystansowych organizowanych przez studencki klub turystyczny GDAKK. Impreza skierowana jest do wszystkich miłośników pieszych wędrówek. Tradycyjnie uczestnicy będą mieli do przejścia dystans około 50 km. Oprócz długiego marszu wędrowcy będą musieli zmierzyć się z własnymi słabościami, niskimi temperaturami i prawdopodobnie sporą ilością śniegu. W tym roku impreza odbędzie się w nocy z 17/18 lutego. Udział w marszu jest bezpłatny.Chcesz wystartować?>>>Wypełnij formularz rejestracyjny / kup pamiątkową koszulkę Śniegołazy 2018

W tym roku uczestnicy zmierzą się z oznakowanym kolorem czerwonym - pieszym Szlakiem Kopernikowskim na odcinku, między Malborkiem a Kwidzynem. Jedna grupa ruszy z Malborka, a druga z Kwidzyna, aby podczas pokonywania trasy spotkać się w połowie drogi i dalej udać się ku właściwemu końcowi trasy.

>>>Pobierz ślad gps trasy (źródło: GR3miasto/Traseo.pl)

Ognisko w połowie trasy Śniegołazów

W połowie przewidzianej trasy, w miejscowości Benowo będzie do dyspozycji ognisko z dostępem do wrzątku oraz do herbaty i kawy. Dokładne oznaczenie miejsca będzie znajdować się na mapie, którą uczestnicy otrzymają na starcie imprezy.

Śniegołazy wspierają

W tym roku po raz trzeci Śniegołazy wspierają Hospicjum dla dzieci prowadzone przez Fundacje Pomorze Dzieciom. Fundacja Pomorze Dzieciom prowadzi domowe dziecięce hospicjum na terenie Gdańska i woj. pomorskiego.

Spotkanie pośniegołazowe

W pierwszym tygodniu po wydarzeniu odbędzie się spotkanie, na którym organizatorzy wręczą uczestnikom dyplomy za przejście całej trasy. Informacja o spotkaniu będzie aktualizowana na stronie oraz Facebooku Klubu GDAKK.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora

Akademicki Klub Kadry GDAKK
e-mail: akkgdakki@gmail.com
WWW Imprezy: Śniegołazy 2018
Facebook: >>>Aktualności na Facebooku Śniegołazy 2018

Opinie (33) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl