• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przygotowanie do sezonu narciarskiego - cykl luty

Około 50% wszystkich kontuzji narciarskich to urazy kończyn dolnych. Nierzadko są one na tyle poważne, że kończą się leczeniem operacyjnym. Wielu z ludzi również rozpoczyna sezon narciarski bez odpowiedniego przygotowania fizycznego. A gdyby tak zmniejszyć ryzyko wystąpienia poważnego urazu? Wystarczy dobrze przygotować swoje ciało na sezon! Zapraszam na cykl 4 treningów (1xtydz) przygotowujących do sezonu, prowadzonych przez fizjoterapeutę i trenerów.

maj 2

czwartek, godz. 10:30

Rzeka Reda, Zelewo, łąka nad rzeką
bilety 75-120 zł

w każdą sobotę (do 23.06), godz. 16:00

Gdynia,
bilety 50 zł
Treningi w małych grupach do 10 osób. 
 GDZIE? 
W zależności od grupy: Hotel Sheraton w Sopocie lub Marina Beach Gym w Gdańsku Jelitkowie 
 KIEDY? 
Raz w tygodniu przez cały grudzień, styczeń lub luty Ty wybierasz, kiedy chcesz zacząć przygotowania! Wszystkie zajęcia odbędą się w godzinach popołudniowo-wieczornych. 
 ZA ILE? 
Cena za cały kurs przygotowawczy to 400zł (100 zł za trening). Zminimalizowanie ryzyka kontuzji bezcenne 

Zgłoszenie oraz ewentualne pytania kieruj na adres: grzjakub@gmail.com, w odpowiedzi otrzymasz kolejne informacje organizacyjne oraz regulamin uczestnictwa.
___
Nie jesteś najbardziej aktywną osobą na świecie? 
Nie ma się co stresować! Na 1 treningu poprowadzimy ocenę aktualnej sprawności i trening siłowy, na 2 ćwiczenia siłowe i stabilizujące a na 3 i 4 wykorzystamy elementy treningu motorycznego ze specyficznymi ćwiczeniami specjalnie dla narciarzy / snowboardzistów. Dasz radę! 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    400 zł
Cena obejmuje cykl 4 treningów (1x tyg)

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl