• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Przywitanie lata z Anną Lewandowską (10 opinii)

Zastanawiasz się jak przywitać lato w 2015?

Już 20 czerwca widzimy się na Przywitaniu Lata z Anną Lewandowska na Gdańskiej Hali AWF Na tym treningu nie zabraknie żadnej miłośniczki fitnessu i zdrowego żywienia jakie mocno propaguje Ania .

Wierzymy, że ciągłe stawianie przed sobą nowych wyzwań i przekraczanie własnych możliwości sprawia, że stajemy się lepszą wersją samych siebie.

Po tak gorącym przywitaniu lata jakie zgotuje nam Anna Lewandowska pogody na pewno nie zabraknie.
Pamiętajcie, by przed wydarzeniem zarejestrować się na zajęcia przez formularz dostępny na stronie www.annalewandowska.com.pl

Po zmaganiach na Hali AWF przeniesiemy się na plaże w Sopocie aby dalej trenować pod okiem najlepszych trójmiejskich trenerek, świetną oprawę muzyczna zapewni nam Dj Define, tu nie tylko potrenujemy, spędzimy wspaniale czas na wspólnej zabawie i obejrzymy zachód słońca jaki zapewnia tylko Sopocka plaża!

Lato zbliża się wielkimi skokami, a słupki rtęci na naszych termometrach powędrują w górę, a my pozbędziemy się kurtek, swetrów i grubych bluz. W związku z powyższym wypadałoby po pierwsze - pozbyć się "zbędnego balastu", który zmagazynowaliśmy na boczkach, po drugie - poprawić kondycję.

Bohaterem dnia będzie Anna Lewandowska, a wieczorem będzie słońce zachodzące nad Bałtykiem. Czy wyobrażacie sobie coś lepszego?Co Was czeka? Dzień intensywnego wydzielania endorfin, potężna dawka pozytywnej energii, litry wylanego potu i wielka porcja motywacji. Jesteście gotowi na Lato?

ZAPRASZAMY DO GDAŃSKA 20.06.2015
do Gdańskiej Hali Widowiskowo-Sportowej AWF, przy ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk


Program treningu:

08:00 - 10:00 - rejestracja, a także odbiór wejściówek i pakietów startowych
10:00 - oficjalne rozpoczęcie imprezy
10:00 - 10:30 - Zumba w wykonaniu Katrin Karbo
10:30 - 11:30 - trening personalny prowadzony przez Annę Lewandowską
11:30 - 11:40 - zakończenie treningu
11:40 - 12:40 - zakończenie wydarzenia: wspólne zdjęcie, podpisywanie książek

Żegnamy Anię

16.00 kontynujemy przywitanie Lata na plazy w Sopocie

Program Plaża Zone (Sopot plaża wejscie nr 23):

16.00 - Dance
16.30 - Wzmacnianie
17.00 - Aero Box
17.30 - Stretching
18:00 bawimy sie do 22.00 przy muzyce na żywo z Dj Define

Dla wszystkich chętnych:
18.00 Plaża w Sopocie - zakończymy ten energetyczny dzień na plaży w Sopocie. Najlepsze zachody słońca są na molo w Sopocie - takich kolorów chmur i zachodzącego słońca nie ma nigdzie.

Anna Lewandowska
Polska sportsmenka, trenerka personalna, specjalistka ds. żywienia, reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka mistrzostw Polski, Europy i świata, absolwentka AWF-u w Warszawie. Każdego dnia motywuje tysiące kobiet do aktywności fizyczneji zdrowego stylu życia.

Prowadzi swój blog Healthy Plan by Ann, gdziekolwiek sie pojawi motywuje innych. Udziela porad chętnie angażuje się w projekty, w których na pierwszym miejscu stawia się ruch, aktywność i dbanie o formę. Jest autorką bestsellerowej książki "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską".

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
pakiet standard 60 zł
wejściówka na trening
woda mineralna

pakiet z książką 90 zł
wejściówka na trening
woda mineralna
książka "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską" z autografem


Regulamin
Zapisy są dokonywane tylko poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.annalewandowska.com.pl
Termin zapisów do dnia 17.06.2015 roku lub do wyczerpania miejsc (zamknięcie formularza zgłoszeniowego)
Forma płatności: ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń i konieczność gwarancji miejsc uczestnikom, jedyną honorowaną formą płatności jest przelew na konto Organizatora:
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego
ul. Morska 69/13, 81-323 Gdynia
nr konta MultiBank:
17 1140 2017 0000 4702 1145 6284
Tylko osoby, które się poprawnie zarejestrowały, dokonały płatności przelewem i otrzymały potwierdzenie (e-mail) od Organizatora, mają gwarancję uczestnictwa w Fitness Treningu.
W przypadku nieobecności uczestnika na Fitness Treningu, Organizator nie zwraca poniesionych kosztów.
W Fitness Treningu mogą wziąć udział osoby powyżej 15-go roku życia (pod warunkiem posiadania i dostarczenia Organizatorowi pisemnej zgody od rodziców lub opiekunów prawnych - wzór zgody do pobrania tutaj: Zgoda na uczestnictwo nieletnich).
Wejście na Fitness Trening za okazaniem potwierdzenia dokonania wpłaty, dowodu tożsamości i weryfikacji formularza zgłoszeniowego oraz zgody prawnych opiekunów (osoby nieletnie).
Wejściówki oraz zamówione pakiety będą wydawane w dniu 20 czerwca 2015 od godz. 10:00.

Opinie (10)

 • Cud, Panie, cud niezwykly (2)

  Tego dnia słońce zajdzie nad Baltykiem? I tylko 6 dych żeby to zobaczyć? Ludzie!!!! Walta tłumnie, bo taki cud to z Lewandowską tylko!!!

  • 29 3

  • Ty Astronom lepiej idź przywitać to lato z Panią Anią, bo jak nie przywitasz to lato będzie odwołane. A gdzie ludzie sukcesu się wtedy pokażą w kolekcji wiosenno-letniej 2015?

   • 2 1

  • a czy ta pani nie jest czasem w ciąży???

   była podobno....

   • 0 0

 • woda za 50 pln ? (1)

  bo trening nie więcej niż 10 ...

  • 12 1

  • cennik

   1. woda mineralna - 10 pln
   2. "woda z mózgu" - 40 pln
   3. trening - 10 pln

   • 7 0

 • Popierdółki z "wyższej półki"

  Strasznie kosztowne te popisy w towarzystwie celebrytów. Gdyby jeszcze poziom merytoryczny zajęć dorównywał cenie można by mieć dylemat. W tym jednak względzie cudów nie będzie...

  • 15 0

 • żona swojego męża, jak była panną to jakos nikt o niej nie słyszał, a teraz nagle wielka trenerka, pisarka...

  Żenujacy jest ten kraj i celebryci, nie wiem, jakim trzeba być łosiem aby iść na trening za 60 zeta z jakąś Lewandowską. Ja sobie kupię wode za 2zł i sam pobiegam.

  A ta Lewandowską to juz żygać się chce, wszedzie ja promują na siłe, poranna toaleta z Lewandowską, aerobik z Lewandowską, powitanie z Lewandowską, niedługo bez niej na kibel nie będzie można usiaść...

  • 21 0

 • Celebrytka Lewa sie ceni (1)

  Jakieś łosie albo raczej 'łosice' sie dadzą wycyckać z kasy. 6 dych! Śmiech na sali!
  Ze mną możecie mieć darmowy trening! Bo mi zależy na waszej formie a nie na kasie jak tym celebrytkom (Lewej i Chodakowskiej).

  • 7 0

  • pff

   No tak lepiej wydać kase na jakiś durny bilet na lechie.. Kobieta ma pasję i dzieli się nią z ludźmi . Każde zajęcia fitness kosztują.

   • 1 0

 • Droga Redakcjo,

  a gdzie relacja z treningu?

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl