• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

#RUNGDN 10/5 km - edycja 3

Trzecia w tym roku edycja imprez z cyklu #RUNGDN odbędzie się na torze motocrossowym. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy torze motocrossowym w dzielnicy Gdańsk Rotmanka.

paź 26

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 19 - 39 zł
Co czeka uczestników biegu?
Profil toru jest bardzo zróżnicowany, ze sporą sumą przewyższeń, zbiegów i podbiegów. Nawierzchnia, w zależności od warunków atmosferycznych, może być sucha i piaszczysta bądź grząska. Trasa będzie wymagająca, nawet dla tych, którzy wybiorą krótszy dystans 5 kilometrów. Ten kto lubi urozmaicenie podczas biegania, z pewnością świetnie odnajdzie się na torze motocrossowym. Jedno okrążenie to około 2,5 kilometra, więc uczestnicy będą mieli do wyboru dwie lub cztery pętle do pokonania.

ZapisyUczestników imprezy obowiązuje rygor sanitarny i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Podczas procesu rejestracji zawodnicy proszeni są o wybór godziny, podczas której zamierzają wyruszyć na trasę.

RegulaminStartujemy co 90 minut w grupach liczących do 45 osób.

Trasa
Trasa

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 - 55 zł
Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości:
20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.,
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 60 szt.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl