• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

#RUNGDN - Hevelianum

Góra Gradowa to nie tylko jeden z najatrakcyjniejszych punktów widokowych w Gdańsku, ale i świetna lokalizacja do biegowych treningów oraz, jak pokazał poprzedni rok, do organizowania zawodów biegowych. Właśnie w sobotę 22 października właśnie w Centrum Hevelianum zamkniemy tegoroczny cykl imprez #RUNGDN.

Zapisy do czwartku, 20 października, godzina 15:00

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać się na #RUNGDN w Centrum Hevelianum. Pierwszym argumentem jest ciekawa trasa, doceniona przez zeszłorocznych uczestników. Ścieżki przecinające Górę Gradową prowadzą raz w górę, raz w dół, jest więc bardzo ciekawie, a biegacze nie mogą narzekać na nudę. Poza tym samo miejsce ma swój niepowtarzalny klimat: Krzyż Milenijny, wiekowe fortyfikacje oraz zapierający dech w piersiach widok na Stocznię oraz Stare Miasto pozostają na długo w pamięci i stanowią kolejny powód, dla którego warto wziąć udział w biegu. Poza tym to ostatnia edycja imprezy z cyklu #RUNGDN w 2022 roku, można więc jeszcze raz spotkać się ze znajomymi i przyjaciółmi oraz zmierzyć się z nimi na biegowym szlaku na zakończenie sezonu.

Uczestnicy będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS. Jak zwykle w tegorocznych edycjach biegów #RUNGDN startujący będą mieli do wyboru jedną z dwóch opcji
pakietów startowych.

RejestracjaRegulaminGdański Ośrodek Sportu
Pełnimy rolę animatora sportu i rekreacji. Proponujemy nowe, innowacyjne formy czynnego wypoczynku i dbania o formę fizyczną.

Stawiamy przede wszystkim na sport amatorski w ujęciu masowym i tym samym popularyzację zdrowego trybu życia.

Jesteśmy organizatorem najważniejszych imprez masowych w Mieście Gdańsku: Gdańsk Maraton, Bieg Westerplatte i wielu innych.

Aktywuj się z nami!


Patronat: trojmiasto.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29 - 55 zł
Pakiety startowe
– 29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
– 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl