• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

#RUNGDN - Motocross

W zeszłym roku zawody #RUNGDN na torze motocrossowym były nie tylko jedną z pierwszych imprez sportowych po covidowym lockdownie, ale także biegiem, który uczestnikom wyjątkowo przypadł do gustu. Wszystkich, którzy mieli już okazje, oraz tych, którzy chcieliby spróbować, zapraszamy na tor motocrossowy 14 maja!

Dystans: 5 km, limit uczestników: 250 zawodników

Debiut imprezy w tak nietypowej lokalizacji wyjątkowo przypadł do gustu uczestnikom. Charakteryzował się trudną trasą z wieloma zbiegami i podbiegami, wymagającą nawierzchnią a przede wszystkim lokalizacją na co dzień niedostępną dla gdańszczan. W rocznym podsumowaniu sezonu biegowego Gdańskiego Ośrodka Sportu ta edycja zebrała wiele pozytywnych komentarzy. Zawodnicy stający na starcie inauguracyjnego #RUNGDN na torze motocrossowym nie do końca wiedzieli, czego mają się spodziewać, natomiast otrzymali bardzo wymagający bieg o interwałowym charakterze, wyczerpujący mimo stosunkowo niewielkiego dystansu do pokonania. W takich warunkach o zwycięstwie powinny decydować inne parametry, niż podczas startów na trasie o bardziej płaskim profilu. Dlatego bezpośrednia rywalizacja w tych niecodziennych okolicznościach powinna być fascynująca i już nie możemy się jej doczekać! A Wy?

Uczestnicy będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS. Jak zwykle w tegorocznych edycjach biegów #RUNGDN startujący będą mieli do wyboru jedną z dwóch opcji pakietów startowych.

RejestracjaRegulaminGdański Ośrodek Sportu
Pełnimy rolę animatora sportu i rekreacji. Proponujemy nowe, innowacyjne formy czynnego wypoczynku i dbania o formę fizyczną.

Stawiamy przede wszystkim na sport amatorski w ujęciu masowym i tym samym popularyzację zdrowego trybu życia.

Jesteśmy organizatorem najważniejszych imprez masowych w Mieście Gdańsku: Gdańsk Maraton, Bieg Westerplatte i wielu innych.

Aktywuj się z nami!


Mapa
Mapa

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29 - 55 zł
Pakiety startowe
– 29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
– 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl