• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
#RUNGDN Sobieszewo
PATRONAT

#RUNGDN - Piątka na Stadionie

Jeden z najpiękniejszych stadionów piłkarskich w Europie, przystępny dla każdego biegacza dystans 5 kilometrów oraz start wspólny - czego chcieć więcej? Po kilku tygodniach powraca cykl #RUNGDN w jednej z ulubionych, biegowych lokalizacji w Gdańsku - na Polsat Plus Arenie. Widzimy się tam z Wami w sobotę, 10 lipca!

Bieganie wokół bursztynowego obiektu rozpoczęło tegoroczny sezon biegowy w Gdańsku, ale wówczas startowaliśmy jeszcze w formule wymuszonej sytuacją pandemiczną w Polsce. Teraz powracamy do pełnej, sportowej rywalizacji, którą uwielbiają wszyscy zwolennicy cyklu #RUNGDN. Ruszamy na trasę razem, a kto pierwszy przekroczy linię mety, jest po prostu najlepszy. Ta walka, to współzawodnictwo, ta obecność innych biegaczy na trasie pomaga przekraczać nam swoje limity.

RejestracjaZawodnicy wyruszą na trasę punktualnie o godzinie 11:00. Do przebycia będą mieli trasę o długości 5 kilometrów, biegnącej wokół i wewnątrz stadionowej infrastruktury. Nie powinno zabraknąć biegu promenadami oraz schodami piłkarskiej Areny, czyli elementu, który dał się we znaki uczestnikom zeszłorocznej odsłony imprezy. Generalnie rzecz ujmując - #RUNGDN to najatrakcyjniejszy sposób zwiedzania tego pięknego obiektu sportowego!

Podczas zawodów obowiązuje limit 250 uczestników - obowiązuje kolejność zgłoszeń. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został odmierzony urządzeniem z GPS.

Trasa
Trasa


Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:
- 29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
- 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN - czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
- 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN - worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
- 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN koszulka New Balance

Limit ilościowy gadżetów 150 szt.
Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat: trojmiasto.pl, Radio Gdańsk

Opinie 2 zablokowane

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl