stat
PATRONAT

#RUNGDN - Piątka w Stoczni

Tego jeszcze nie było! Bieganie w post-industrialnym krajobrazie Stoczni Gdańskiej, miejscu o niezwykłej historii, z pewnością zapadnie Wam w pamięci! To będzie wyjątkowa okazja, żeby w tak unikalnym miejscu wziąć udział w zawodach biegowych!

Organizator
Gdański Ośrodek Sportu - Pełni rolę animatora sportu i rekreacji. Proponuje nowe, innowacyjne formy czynnego wypoczynku i dbania o formę fizyczną. Stawia przede wszystkim na sport amatorski w ujęciu masowym i tym samym popularyzację zdrowego trybu życia.

Gdański Ośrodek Sportu jest organizatorem najważniejszych imprez masowych w Mieście Gdańsku: Gdańsk Maratonu, Triathlonu Gdańsk, Biegu Westerplatte i wielu innych.

RejestracjaZawodnicy wyruszą na trasę w niedzielę, 29 sierpnia 2021 punktualnie o godzinie 11:00. Do przebycia będą mieli trasę o długości 5 kilometrów. Podczas zawodów obowiązuje limit 250 uczestników - obowiązuje kolejność zgłoszeń. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został odmierzony urządzeniem z GPS

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej w wysokości:
- 29 zł bez pakietu startowego,
- 55 zł z pakietem startowym zawierającym gadżet #RUNGDN czapeczka z daszkiem New Balance.
- 55 zł z pakietem startowym zawierającym gadżet #RUNGDN worek New Balance.
- 55 zł z pakietem startowym zawierającym gadżet #RUNGDN koszulka New Balance.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl