stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

#RUNGDN - Piątka w parku

Zapraszamy na kolejną edycją biegu z cyklu #RUNGDN, to będzie wyjątkowa okazja, żeby w tak unikalnym miejscu wziąć udział w zawodach biegowych!

#RUNGDN w parku - Park im. R. Reagana to jedno z najpopularniejszych miejsc do biegania w Gdańsku. Zachęca bogactwem ścieżek, wszechobecną zielenią oraz nawierzchnią, która sprawia, że ruch na świeżym powietrzu jest czystą przyjemnością. Z pewnością będzie to impreza, której po prostu nie można opuścić.

ZapisyOrganizator
Gdański Ośrodek Sportu - Pełni rolę animatora sportu i rekreacji. Proponuje nowe, innowacyjne formy czynnego wypoczynku i dbania o formę fizyczną. Stawia przede wszystkim na sport amatorski w ujęciu masowym i tym samym popularyzację zdrowego trybu życia.

Gdański Ośrodek Sportu jest organizatorem najważniejszych imprez masowych w Mieście Gdańsku: Gdańsk Maratonu, Triathlonu Gdańsk, Biegu Westerplatte i wielu innych.

Trasa biegu
Trasa biegu


Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN - czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN - worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN koszulka New Balance Limit ilościowy gadżetów 150 szt.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl