• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rajd Matek (1 opinia)

Miasto Gdynia i Automobilklub Morski zapraszają wszystkie miłośniczki czterech kółek, mocnych wrażeń i sportowej rywalizacji do udziału w trzeciej edycji imprezy samochodowej "Rajd Matek". Startujemy w niedzielę, 24 maja o godzinie 11:00.

Rajd organizowany jest z okazji Dnia Matki - z myślą o kobietach - kobietach aktywnych, kochających życie i żyjących z pasją, a przy tym łamiących stereotypy o "babie za kierownicą". Jest szansą na spędzenie kilku chwil w oderwaniu od macierzyńskich obowiązków i doskonałą formą urozmaicenia codzienności.

Na co mogą liczyć uczestniczki rajdu? Z pewnością na kilka godzin niestandardowej rozrywki i moc wrażeń. Panie będą miały do pokonania trasę wyznaczoną na terenie miasta Gdyni.

W programie rajdu znalazły się m.in. wyścigi, ekstremalna jazda samochodem rajdowym na odcinku specjalnym, konkurencje sprawnościowe na czas przygotowane przez sędziów sportowych Automobilklubu Morskiego, zawody na torze gokartowym PitStop Gdynia, przejazdy samochodami terenowymi oraz doskonalenie techniki jazdy pod okiem instruktorów ze szkoły EnjoyDriving. Finał imprezy odbędzie się w Kolibki Adventure Park Gdynia - poznamy zwyciężczynie Rajdu, a na wszystkie jego uczestniczki i ich rodziny czeka biesiada przy ognisku i kilka atrakcji... niespodzianek.

Zapisy na rajd są przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza na stronie internetowej rajdmatek.pl w dniach 11-21 maja. Do udziału w imprezie mogą się zgłaszać wszystkie kobiety, nie tylko matki, przy czym muszą zostać spełnione następujące warunki: załogę stanowią dwie osoby, z których minimum jedna musi być matką. Kierowcą musi być kobieta, pilotem mogą być jedynie osoby pełnoletnie. Wpisowe wynosi 60 zł od załogi.

Więcej szczegółów na stronie rajdmatek.pl, gdyniarodzinna.pl oraz profilu www.facebook.com/RajdMatek

ZGŁOSZENIA

Organizatorzy: Miasto Gdynia, Automobilklub Morski
Partnerzy: Enjoy Driving, Kolibki Adventure Park Gdynia, MDK Gdynia, PitStop Gdynia
Patronat medialny: Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl, Kurier Gdyński

Przeczytaj także

Informacja o biletach

wpisowe 60 zł

Opinie (1)

  • Byłem widzialem

    Moje kobitki startowały całkiem dobrze im poszło . Super impreza

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl