• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rajd na Orientację pt. Kaszubska Włóczęga 2017

Jak wygląda przepis na udany wiosenny weekend? Malownicze krajobrazy, urokliwe wzgórza, pięknie położone jeziora. Do tego mapa, kompas i wędrówka lub przejażdżka po lesie. Po raz dwunasty zapraszamy na Kaszubską Włóczęgę - imprezę na orientację, która odbędzie się w tym roku 20 maja w okolicach Przywidza. Tradycyjnie wydarzenie organizowane jest w najbardziej urzekających zakątkach Kaszub.

Relacja z imprezy

Kaszubska Włóczęga to turystyczna impreza na orientację, podczas której uczestnicy mają za zadanie potwierdzić w określonym limicie czasu swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych. Każdy uczestnik na starcie otrzymuje od organizatorów odpowiednio przygotowaną mapę. W terenie czeka na zawodników wiele niespodzianek: dodatkowe zadania i mylne tropy, przeprawy przez bardzo trudne tereny takie jak rzeki czy mokradła oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy.
Wychodzimy z założenia, że na Kaszubskiej Włóczędze każdy znajdzie coś dla siebie. Trasy są zróżnicowane - poczynając od Trasy Familijnej, gdzie mamy niekiedy uczestników, którzy przebywają trasy w... wózkach, poprzez Trasę Mało trudną, gdzie swoich sił będą próbować osoby rozpoczynające przygodę z imprezami na orientację. W tym roku przygotowaliśmy również Trasę Przygodową z ciekawymi zadaniami na trasie. Na osoby, które dobrze radzą sobie z mapą i z kompasem, czekają trasy Trudne. Nie zapominamy także o tych najbardziej doświadczonych, których zapraszamy na Trasę Bardzo trudną. Osobom, które zamiast przemierzania tras pieszo, wolą jadę na dwóch kółkach, proponujemy trasy rowerowe - na 50 oraz 100 km.

Podsumowując, w tym roku swoich sił będzie można spróbować na następujących trasach:

Trasy Piesze

-> Trasa Familijna
-> Trasa Mało Trudna
-> Trasa Przygodowa
-> Trasa Trudna Krótka
-> Trasa Trudna
-> Trasa Bardzo Trudna

Trasy Rowerowe

-> Trasa Rowerowa TR 50 km
-> Trasa Rowerowa TR 100 km

ZAREJESTRUJ SIĘ

Baza imprezy:

Impreza odbędzie się 20 maja 2017 r. w miejscowości Przywidz

Baza znajduje się w Ośrodku Omega, ul. Wczasowa 11, 83-047 Przywidz
gm. Przywidz, pow. gdański

Dojazd i powrót uczestników imprezy możliwy jest transportem organizatora lub własnym.
Szczegółowe informację nt. dojazdu będzie można znaleźć na stronie Organizatora

Przeczytaj relacje z poprzednich edycji:

>>>Rajd na Orientację pt. Kaszubska Włóczęga 2015, na trasie rowerowej

Zobacz migawki z jednej z poprzednich edycji Kaszubskiej Włóczęgi i podejmij wyzwanie w tym roku!




>>>Rajd na Orientację pt. Kaszubska Włóczęga 2014, na trasie rowerowej

Cudowna atmosfera, przepiękne widoki, a do tego świetnie przygotowane warianty tras, to główne cechy Rajdu na Orientację pt. Kaszubska Włóczęga organizowanego przez studencki Klub Turystyki GDAKK.



Organizator:

Akademicki Klub Kadry GDAKK, klub turystyki aktywnej
e-mail: kaszubskawloczega@gmail.com
WWW Imprezy: Rajd na Orientację pt. Kaszubska Włóczęga
Profil Facebook: Aktualności o Kaszubskiej Włóczędze

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wysokość opłaty wpisowej wynosi:

- 30 zł/os - dla każdego uczestnika
- 20 zł/os – opłata dla osób poniżej 15 roku życia, członków klubu AKK GDAKK, kursantów aktualnej edycji kursu OT organizowanego przez AKK GDAKK
- 40 zł / os – płatne w dniu imprezy, o ile na trasach będą wolne miejsca

Zapisy rozpoczną się 25 kwietnia!
Udział w imprezie będzie można zgłosić poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej organizatora. Zapisy potrwają do 15 maja lub do wyczerpania miejsc na trasach.

Wpłata musi być zaksięgowana w ciągu 3 dni od momentu rejestracji, ale nie później niż we wtorek 16 maja. W przypadku braku wpłaty, organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia drużyny z listy. Takie osoby będą mogły startować poprzez zapisanie się w dniu imprezy,

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl