• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Razem w plenerze. Spacer krajoznawczy

Wydarzenie kierowane jest do miłośników pieszych wędrówek, do osób, które chciałyby prowadzić bardziej aktywny tryb życia, do tych, którzy mają potrzebę obcowania z przyrodą, ale obawiają się wyprawiać na samotne spacery po lesie.

w każdy piątek (do 07.06), godz. 17:00

Sopot, ul. Dworcowa 4
Wstęp wolny
Pod nazwą Razem w plenerze kryją się organizowane przez Bibliotekę Sopocką spacery krajoznawcze po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym i okolicach. Spacery trwają zwykle od dwóch do trzech godzin, odbywają się na niewielkich dystansach, a ich celem jest stworzenie okazji do rekreacji na świeżym powietrzu, spotkania się z ludźmi i spędzania czasu razem w pięknych okolicznościach przyrody.

Zapraszamy do wspólnego eksplorowania lasów i zagajników, przypominania sobie znanych dawniej dróg i odkrywania nowych ścieżek. Spakuj wodę i przekąski, weź kijki trekkingowe w dłoń i chodź z nami na leśną wyprawę! Bądźmy razem, w plenerze.

Celem naszej wędrówki w kwietniu będzie Wzniesienie Strzeleckie i znajdujący się przy nim punkt widokowy z piękną panoramą Sopotu.

Spacer rozpoczyna się o godzinie 11:00. Spotykamy się przy przystanku autobusowym SKM Kamienny Potok 04.

Informacja o biletach

Wstęp wolny. Na wydarzenie nie obowiązują zapisy. Więcej informacji pod numerem: 605 787 330.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane