stat
Impreza już się odbyła

Rejs po Motławie

Zapraszamy na Rejs po Motławie - Gdańsk od strony wody. Pływamy codziennie od 11:00 do 21:00. Zabieramy 11 osób jednorazowo.

w każdy czwartek (do 26.08), godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
Trasa: Most Zielony - Żuraw - Targ Rybny - Brabank - Marina Gdańsk - Most Zielony

Zakupiony bilet można zrealizować w dniu, na który został zakupiony. Bilet upoważnia do wstępu na łódź pod warunkiem dostępności miejsca w danym rejsie. Jeśli na dany rejs nie będzie miejsca, pasażerowie mający bilet kupiony przez internet mają pierwszeństwo przed naborem pasażerów z kei. Uzgodnić czas można również telefonicznie lub SMSem : +48 571 484 501.

Rejs rozpoczynamy z przystanku tramwaju wodnego na lewym brzegu Starej Motławy przy moście Zielonym (most Zielony - przedłużenie ulicy Długiej). Zobaczymy m. in. pozostałości muru Zamku Krzyżackiego, Długie Pobrzeże z prowadzącymi do miasta bramami wodnymi, słynnego Żurawia z XV w., Wyspę Ołowianka oraz Wyspę Spichrzów wraz z ich zabytkami.

W celu wynajmu jachtu na indywidualny cel bądż w innych godzinach, prosimy o kontakt biuro@blues.gdansk.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl