wiadomości

stat

Triki na rolkach w sobotę w Letnicy

W sobotnich zawodach rolkarze będą rywalizować na najlepszy 45-sekundowy przejazd oraz na najlepszy pojedynczy trik.
W sobotnich zawodach rolkarze będą rywalizować na najlepszy 45-sekundowy przejazd oraz na najlepszy pojedynczy trik. fot. Skate Arena

Już w sobotę o godz. 18:30 na torze Skate Arena zobacz na mapie Gdańska w Letnicy odbędą się zawody Inline Competition, w których rolkarze będą rywalizować ze sobą na najbardziej efektowne i kreatywne triki. Wejściówka do parku kosztuje 20 zł, a udział w zawodach dodatkowe 10. Imprezę uświetni swoją obecnością Tomasz Przybylik, który reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej.Sobotnie zawody rozgrywane będą w dwóch konkurencjach. Rolkarze do dyspozycji będą mieli cały tor w Skate Arenie wraz z rampami i boksami, a rywalizować będę w pojedynczych przejazdach po 45 sekund oraz konkursie na najlepszy trik.

- W pierwszej kategorii liczy się kreatywność przejazdu, czystość i trudność trików. Trzeba więc będzie wybrać odpowiednią taktykę i zaryzykować, stawiając na efektowniejszą, ale bardziej ryzykowną jazdę czy przejechać mniej widowiskowo, ale czysto. W drugiej konkurencji oceniany będzie po prostu jeden, najlepszy trik - wyjaśnia organizator zawodów Przemysław Kępiński.

Zobacz popisy Tomka Przybylika, gościa specjalnego gdańskich zawodów.Przejazdy oceniać będzie m.in. specjalny gość zawodów Tomasz Przybylik. To zawodnik znany na świecie, który reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej. Startował m.in. w Chinach.

- Warto wpaść, zbić z nim piątkę i podpytać o porady. Na pewno też porobi jakieś "grube" salta - zapewnia Kępiński.
Uczestnicy rywalizacji będą podzielenie na dwie kategorie wiekowe: do 18 lat i od 18 lat. Zapisy prowadzone będą na miejscu od godz. 18.

Wpisowe kosztuje 10 zł, ale za wejście na obiekt zapłacić trzeba będzie 20. Dla najlepszych przygotowany nagrody w postaci akcesoriów do rolek od sklepu Bladeville oraz wejściówek na Skate Arenę.

Harmonogram zawodów
godz. 18 zapisy dzieci i rozgrzewka
godz. 18:30 start zawodów dzieci - pojedyncze przejazdy po 45 sekund
godz. 19 zapisy kategorii open i rozgrzewka
godz. 20 start zawodów kategorii open - pojedyncze przejazdy po 45 sekund
godz. 20:30 best trick
godz. 21 wręczenie nagród
godz. 21-22 Chill session

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.