stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rolkowisko (2 opinie)

Niepowtarzalna okazja dla miłośników rolek! Ponownie oddajemy do dyspozycji płytę areny głównej o powierzchni 4000 metrów kwadratowych! Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszamy każdego, niezależnie od umiejętności jazdy na rolkach. W Ergo Arenie czekać będzie 5 stref jazdy, a także instruktorzy. Na rolkowisku spotykać się będziemy w każdą niedzielę lipca w godz. 16.00-19.00. Wejście do hali (A1) od godz. 15.45.

Warsztaty pod okiem instruktorów odbędą się tradycyjnie z podziałem tematycznym:

Strefa nauki jazdy (nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie)

Strefa freestyle slalom - nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy, pod nadzorem instruktora.

Strefa nauki jazdy agresiv/urban - strefa dla średniozaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności. Zajęcia będą prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest), pod nadzorem instruktora,

Strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej - na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie). W tej strefie jazda odbywa się bez instruktora w rytmie muzyki.

Strefa hokeja na rolkach - wydzielony plac otoczony płotkami. Będą się na nich odbywać zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji dzieci będą kije hokejowe.
Po warsztatach zapraszamy do wspólnej, swobodnej jazdy po płycie ERGO ARENY do godz. 19:00.

UWAGA: Możliwe jest wypożyczenie rolek w cenie 20 zł i kasku z ochraniaczami w cenie 5 zł od wydarzenia pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji mailem: roll4all@roll4all.pl lub wysyłając wiadomość na facebookowy fanpage Rolkowisko w ERGO ARENIE.

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • state-disclosures.pdf

  • 0 0

 • Jest super!

  Dobrze by było jeszcze, żeby uczestnicy dorośli do poziomi imprezy.
  Aktualnie rysuje się problem: zajmowanie schodów na przebieranie.

  Otóż, jeśli są siedzenia, to się je zajmuje a nie blokuje schody (całą szerokość), przeszkadzając innym rolkarzom w zejściu i wejściu, nota bene tym normalnym, którzy potrafią skorzystać z siedzeń i podejmują ten wysiłek (bo wchodzenie i schodzenie z kółkami pod butem łatwe nie jest).

  Organizatorzy powinni zacząć głośno, przez mikrofon, upominać ociężałe umysłowo jednostki.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl