• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rolkowisko w Ergo Arenie!

Cztery pełne, rolkarskie weekendy, prawdziwa gratka dla miłośników sportów wrotkarskich i niepowtarzalna okazja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na rolkach! 16 lipca inauguracja szóstej już edycji darmowych, wakacyjnych Rolkowisk w ERGO ARENIE.

Latem 2022 płyta główna ERGO ARENY oddana będzie do dyspozycji rolkarzy przez 4 wakacyjne weekendy (16-17 i 23-24 lipca oraz 13-14 i 20-21 sierpnia) w godz. 16:00-19:00. Tradycyjnie już, ostatnia, niedzielna odsłona (16:00-22:00) połączona będzie z zawodami i dodatkowymi atrakcjami.- Tegoroczny kalendarz imprez w ERGO ARENIE jest niezwykle bogaty, dlatego nieco zmodyfikowaliśmy formułę letnich Rolkowisk. Żeby podtrzymać liczbę naszych rolkarskich spotkań w tym roku jeździć będziemy również w soboty. Czekamy na początkujących i doświadczonych rolkarzy, płyta główna zmieści wszystkich, którzy mają ochotę na aktywny, wspólny czas - zachęca Magdalena Sekuła, Prezes Zarządu Spółki Hala-Gdańsk Sopot, operatora ERGO ARENY, organizatora wakacyjnych Rolkowisk.

Wzorem ubiegłych lat na wszystkich chętnych podczas Rolkowisk w ERGO ARENIE czekać będzie 5 specjalnie wyznaczonych stref:


- strefa nauki jazdy - nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie,
- strefa freestyle slalom - nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy, pod nadzorem instruktora,
- strefa nauki jazdy agresiv/urban - strefa dla średniozaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności, zajęcia będą prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest), pod nadzorem instruktora,
- strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej - na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie), w tej strefie jazda odbywa się bez instruktora w rytmie muzyki,
- strefa hokeja na rolkach - powstanie plac otoczony bandami do unihokeja, dodatkowo odgrodzony płotkami, będą się na nim odbywać zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji dzieci będą kije hokejowe.

Gdańsko-sopockie Rolkowiska mają charakter prospołeczny, a więc nieodpłatny i pozwalają na aktywną integrację do której operator hali zaprasza zarówno mieszkańców jak i przebywających nad Zatoką turystów.

Wypożyczenie rolek i kasku z ochraniaczami możliwe będzie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej lub mailowej (z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem) pod numerem telefonu +48 535 003 363 lub adresem e-mail: roll4all@roll4all.pl.

Partnerami strategicznymi Rolkowisk w ERGO ARENIE są Miasto Gdańsk, Miasto Sopot oraz ERGO Hestia.
Patronami medialnymi cyklu są Dziennik Bałtycki, portal Trójmiasto.pl oraz Radio ESKA.
Więcej informacji oraz regulamin imprezy znaleźć można na stronie www.ergoarena.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl