• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rowerowy POTOP AZS

Rower to Twój żywioł? Podziel się pasją ze światem! Dołącz do nas i poznaj nowych ludzi. Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich: dorosłych i dzieci, pasjonatów i początkujących. Kolejna edycja już niedługo, więc zbierz ekipę i zabierz się z nami statkiem do Szwecji, gdzie razem z setkami fajnych ludzi pokonacie kilometry pięknych dróg od spokojnej przejażdżki ze zwiedzaniem zabytków miasta, po wymagające leśne ścieżki i podjazdy. Masz do wyboru aż sześć tras rowerowych!

Jeżeli znasz już Rowerowy Potop AZS, ucieszy Cię, że w tej edycji ulepszyliśmy wszystkie trasy. Do każdej z nich dokładamy dodatkowe opcje możesz wrócić inną drogą albo odbić z głównej ścieżki, żeby zobaczyć coś nowego. Częściowo zmieniamy też przebieg trasy zielonej jej ostatnia część, na wyspach, będzie całkiem nowa. Nowe pomysły zaznaczamy na mapach przerywanymi liniami. Sprawdź szczegóły!

Przed Tobą dwie noce pełne zabawy na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz się bawić do białego rana lub wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy i podsumujemy wyjazd.

W cenie rejsu otrzymasz pamiątkową koszulkę. Wracaj do nas i zbieraj koszulki z kolejnych edycji! W roku 2020 możesz zrobić od razu rezerwację na dowolną liczbę wyjazdów w sezonie. Rezerwuj teraz liczba miejsc ograniczona!

Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji na rowerze.


W cenie od 279 zł/os na osobę:

rejs promem;
transport roweru do Szwecji i z powrotem;
rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
śniadanie w formie szwedzkiego stołu na statku podczas rejsu do Karlskrony;
miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (2 noclegi);
jedna z 6 tras rowerowych do wyboru (cały dzień);
opieka pilotów podczas pokonywania wybranej trasy;
pamiątkowa koszulka;
ubezpieczenie NNW i KL.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl