• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Rowerowy Potop AZS

Rowerowy Potop AZS

Bezpiecznie, rowerowo i razem! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich rowerzystów, bez względu na poziom zaawansowania. Czy wybierzesz 30 czy 120 km czeka Cię dużo zwiedzania i dużo radości ze wspólnej wyprawy, bo jedziemy razem - ale każdy w swoim tempie!

Tęsknisz za wyjazdami? Chcesz się wybrać na bezpieczną wyprawę a rower to Twój żywioł? Dołącz do nas i poznaj nowe możliwości! Rowerowy Potop AZS to wyjątkowa impreza dla wszystkich: dorosłych i dzieci, pasjonatów i początkujących. Kolejna edycja już niedługo, więc rób rezerwację i zabierz się z nami statkiem do Szwecji, gdzie razem pokonamy kilometry pięknych dróg - od spokojnej przejażdżki ze zwiedzaniem zabytków miasta, po wymagające leśne ścieżki i podjazdy. Masz do wyboru aż sześć tras rowerowych! Sam decydujesz - możesz trzymać się naszych pilotów, ale trasy oznaczone są strzałkami, więc bez problemu trafisz też sam do celu.

Jeżeli znasz już Rowerowy Potop AZS, ucieszy Cię, że niedawno ulepszyliśmy wszystkie trasy. Do każdej z nich dokładamy dodatkowe opcje - możesz wrócić inną drogą albo odbić z głównej ścieżki, żeby zobaczyć coś nowego. Częściowo zmieniamy też przebieg trasy zielonej - jej ostatnia część, na wyspach, będzie całkiem nowa. Nowe pomysły zaznaczamy na mapach przerywanymi liniami. Sprawdź szczegóły!

Plan godzinowy Rowerowy Potop AZS
Uwaga! Plan jest orientacyjny. Godziny wypłynięcia jak i plan godzinowy może ulec zmianie! Dokładny plan dostaną Państwo na email na ok. 7 dni przed wypłynięciem.

Niedziela
19:00-21:00 - Odprawa biletowa, odbiór koszulek, map (Terminal promowy w Gdyni)
22:00 - Wypłynięcie z Gdyni (prom Stena Spirit)
od 21:30 - Kolacja (opcja dodatkowo płatna) (Restauracja Taste Casual Dining, pokład 9)
22:30 - Spotkanie informacyjne na statku (Nightclub - pokład 10) - Po spotkaniu możliwość zamówienia lunchbox na poniedziałek (opcja dodatkowo płatna)
od 22:00 - Zakupy na pokładzie (Sklep, Pokład 8)
23:00 - Dyskoteka

Poniedziałek
07:00-08:30 - Śniadanie (Restaruracja Taste, pokład 9)
08:30 - Przypłynięcie do Karlskrony i zejście na pokład samochodowy po uprzednim komunikacie. (Bagaże zabieramy ze sobą, po zjechaniu dostępna będzie przechowalnia w busie/autobusie)
09:30-18:30 - Odkrywanie Szwecji na rowerze - przejazd oznaczonymi trasami rowerowymi z pilotami lub na własną rękę, czas wolny
18:00-19:45 - Odbiór bagażu i biletów
20:30-22:00 - Kolacja (opcja dodatkowo płatna) (Restauracja Taste Casual Dining, pokład 7)
21:00 - Wypłynięcie z Karlskrony (Stena Ebba/Stena Estelle) - Terminal promowy w Karlskronie
22:00 - Pokaz zdjęć i podsumowanie rejsu (Restauracja Taste Casual Dining, pokład 7)

Wtorek:
6:30 - Przypłynięcie do Gdyni - zejście na pokład samochodowy po uprzednim komunikacie dla rowerzystów
ok. 7:00 - Zjazd rowerzystów na ląd


Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line i cały dzień na trasach rowerowych przygotowanych przez AZS. Podczas rejsu możesz bawić się na dyskotece i wypocząć w wygodnej kabinie. Rano czeka na Ciebie śniadanie - obfity szwedzki stół, co da Ci energię na połykanie kilometrów. Wieczorem znów się spotkamy, podsumujemy wyjazd i zobaczymy zdjęcia naszego fotografa z wyprawy.

Pamiętaj, że wracamy do Polski innym statkiem. Bagaże przechowamy w porcie w Karlskronie w specjalnie podstawionych autokarach, ale warto pomyśleć o oszczędnym spakowaniu się. Musisz za każdym razem wjechać albo wprowadzić swój rower na prom i zjechać z bagażem.
Dołącz do nas i podziel się rowerową pasją ze światem!

NOWOŚĆ w terminach 21-23.05, 04-06.06 oraz 03-05.09 !

Przedłuż swój wyjazd o dodatkowy pobyt w Łebie!
Wybierz jako dodatek weekend w Łebie i przedłuż swój wyjazd na Rowerowy Potop AZS.

W pakiecie:
Piątek
- od 15.00 - zakwaterowanie w ośrodku wczasowym Oaza Łeba - www.oazaleba.pl

Sobota - 10.00 - wspólna wycieczka dookoła jeziora Sarbsko, ze wspólnym integracyjnym ogniskiem nad jeziorem i pieczeniem kiełbasek. Po powrocie do Łeby czas wolny.

Niedziela - 9.00 - wspólna wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego i podziwianie słynnych Ruchomych wydm. Wymeldowanie do godz. 13, przejazd do Gdyni na Rowerowy Potop AZS

W cenie:

2 noclegi, 2 wycieczki rowerowe, ognisko wraz z kiełbaskami

Cena nie zawiera biletu wstępu do SPN

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl