stat
Impreza już się odbyła

Rowerowy Rajd AZS

Razem z AZS przygotowaliśmy dla Ciebie nowy stopień rowerowego wtajemniczenia - prawdziwy rowerowy rajd po Szwecji! W grupie fajnych ludzi poznasz większy kawałek Skandynawii w najlepszy możliwy sposób - z perspektywy dwóch kółek. A do tego - wygodnie. Przewieziemy Twój bagaż na kemping i z powrotem na statek, na kempingu możesz wybrać noclegi w namiocie lub w wygodnym domku, a trasy wskażą Ci nasi piloci. Możesz nawet wziąć udział w wyjątkowej wycieczce autokarowej z przewodnikiem do Malmo i Lund!

Wybraliśmy dwa pięknie położone kempingi. Możesz wybrać nocleg w namiocie lub w domku. W sierpniu jedziemy na północ - do Kristianopel, a w czerwcu na południe od Karlskrony w urokliwe okolice Ronneby. Nocujemy na dużym 4-gwiazdkowym, zadbanym i dobrze wyposażonym kempingu nad morzem w pobliżu Ronneby z widokami na archipelag. Na miejscu możesz skorzystać z 3 kąpielisk z widokiem na okoliczne wyspy, pójść na punkt widokowy na skałach nad morzem, rozpalić grilla w wyznaczonych miejscach czy skorzystać z przestrzeni do gry w pilkę, freesbee, badmintona.

Będziemy wspólnie jechać, zwiedzać i podziwiać krajobrazy dróg prowadzących wzdłuż wybrzeża i po wyspach archipelagu szkierowego. Codziennie możesz wybrać trasę, która najbardziej Ci się spodoba i jechać w grupie za prowadzącym ją pilotem, albo samodzielnie. Wieczorami będziemy bawić się wspólnie przy ognisku i podczas pokazów zdjęć. Jeden dzień wyprawy możesz poświęcić na wycieczkę autokarową i wygodnie poznać Kristianstad i okolice. Rowerowy Rajd AZS to wyjątkowa wyprawa - dwie noce na statku i trzy lub cztery dni na kołach w Szwecji. To jak, jedziesz z nami, prawda?

W cenie już od 449 zł/os zamiast od 549 zł/os:
- rejs promem;
- transport roweru do Szwecji i z powrotem;
- transport namiotu/bagaży na kemping i z powrotem;
- rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
- śniadanie w formie szwedzkiego stołu na statku podczas rejsu do Karlskrony;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi);
- miejsce pod namiot na kempingu w Szwecji (2 lub 3 noce);
- trasy rowerowe opracowane przez AZS i Stena Line, do wyboru jazda w grupie lub samodzielna (3 dni);
- opieka pilota rowerowego (dotyczy tylko jazdy w grupie);
- pamiątkowa koszulka;
- ubezpieczenie NNW i KL.
Uwaga:
- Należy mieć swój namiot. Ze względu na ograniczenie liczby miejsc na kempingu, sugerujemy zabranie namiotów od 2 do 6 osowych.
- Istnieje możliwość zarezerwowania domku na kempingu zamiast miejsca namiotowego.
- Prysznice na kempingu są dodatkowo płatne 5SEK/3min.
- Namiot, przybory kempingowe, bagaż przewozimy ze statku na kemping i z powrotem w cenie wyjazdu.
- Na kempingu można samodzielnie przygotować posiłki w wyposażonej kuchni. Korzystanie z kuchni jest wliczone w cenę noclegu. Prosimy nie zabierać ze sobą kocherów i gazu, ze względów bezpieczeństwa.
- Opcjonalnie, do wyjazdu 31.05 można dokupić udział w jednodniowej wycieczce autokarowej Kristianstad i okolice.
Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl