• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rozpoczęcie sezonu morsowania z SKM

W najbliższą niedzielę tj. 17.10.2021 o godzinie 11:30 Sopocki Klub Morsów rozpoczyna sezon morsowania 2021/2022. Zapraszamy wszystkich miłośników zimnych kąpieli oraz osoby, które chciałby spróbować tej aktywności pod okiem członków naszego klubu.

W trakcie inauguracji nowego sezonu grupa ochotników wraz zaproszonymi gośćmi (lista zamknięta) wskoczą z sopockiego mola do wody i popłyną wpław do brzegu, będąc jedynie w strojach kąpielowych. Jednym z zaproszonych gości jest Piotr Biankowski. Były rugbysta Arki Gdynia, teraz przede wszystkim zimowy pływak, organizator Gdynia Winter Swimming Cup i ambasador Fundacji Ronalda McDonalda. W tym roku Piotr Biankowski przepłynął kanał La Manche, i jest 11 Polakiem, który dokonał tego wyczynu.

Dla Sopockiego Klubu Morsów jest to rok jubileuszowym, ponieważ w tym roku mija już 15 lat działalności. W najbliższym sezonie przewidziane są liczne atrakcje związane z zimowymi kąpielami. O szczegółach będziemy informować na stronie www.sopockiemorsy.pl oraz na profilu FaceBook @SopockiKlubMorsow

Sopocki Klubu Morsów od wielu lat wspiera Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopotkowo. Podczas tegorocznego otwarcia sezonu Wolontariusze Sopotkowa, będą kwestować z puszkami na rzecz podopiecznych Sopotkowa.

Zaangażowane w rozpoczęcie sezonu są: Sopocki WOPR, MOSiR Sopot za co serdecznie dziękujemy.

Przybywajcie na plażę przy Molo w Sopocie od strony Gdańska, wejście nr 23, godzina 11:30, zabierzcie ze sobą bliskich.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl