• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Rozrabianki Nocowanki

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci lubiące zabawę, towarzystwo rówieśników, szaleństwa w basenie i na zjeżdżalniach zakończone noclegiem w jedynej w Polsce strefie noclegowej w Aquaparku z gwarancją bezdeszczowej pogody i nieograniczonym dostępem do kompleksu basenowego. W ofercie nocleg w namiotach typu tipi na specjalnie przygotowanej sztucznej plaży i nieograniczona ilość zjazdów na AquaSpinner.

w każdą sobotę (do 14.10), godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 400 zł

w każdy wtorek (do 26.12), godz. 1:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Wakacyjne temperatury w Zielonej Wiosce występują przez cały rok. Nigdy też nie pada, a wilgotność oscyluje w granicach 60 procent, co gwarantuje iście tropikalne warunki. Ponadto gorący klimat wiąże się z egzotycznymi zwierzętami. U nas pobyt umili cykanie świerszczy, które mieszkają w naszej bujnej roślinności jak w swoim naturalnym środowisku.

UWAGA! Zapisy 608637224 , biuro@gdyniadive.pl

Oferta kierowana do rodziców wszystkich dzieci, w tym nienurkujących.
Wiek dzieci to ukończone 8 lat.
PROGRAM"

3 czerwca (sobota)

16:00 Spotkanie w Aquapark Reda (wejście Zielona Wioska)
17:00 Wejście na basen
W krainie wodnych przygód każdy znajdzie atrakcję idealną dla siebie. Pośród kolorowych basenów i zakręconych zjeżdżalni czekają też prawdziwe rekiny, które pływają w ogromnym akwarium rafowym. Najbardziej zakręcony ze wszystkich jest AquaSpinner, czyli pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa. Nasi uczestnicy mają do niego nieograniczony dostęp.
20:30 Kolacja
23:00 Nocleg w namiocie lub zabawy do białego rana
Na specjalnie przygotowanej plaży znajduje się 10 namiotów typu tipi. Każdy wyposażony jest w materace, koce, poduszkę oraz stoliczek. Niemal tropikalne warunki gwarantują niezwykłe przeżycie. 

4 czerwca (niedziela)
08:00 Śniadanie
09:00 Zabawa w Aquaparku
11:30 Odbiór dzieci i zakończenie imprezy
Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl