• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Run Zero (2 opinie)

RUN ZERO - najbardziej orzeźwiające wydarzenie tego lata już za dwa tygodnie, 24 sierpnia 2014 r. w Gdyni. To bieg i gra miejska jednocześnie, w której liczy się szybkość, ale też spryt, inteligencja i spostrzegawczość. Jeśli skończyłeś 18 lat i kochasz miejską przestrzeń, koniecznie dołącz do miłośników maksymalnego orzeźwienia i weź w niej udział.

Run Zero jest imprezą adresowaną do biegaczy, którzy od biegania oczekują większych emocji, niż tylko satysfakcja z biegania przed siebie. Zgodnie z duchem marki, która jest jej wyłącznym sponsorem, Run Zero zaprasza do wspólnej zabawy podczas biegu i na mecie. Organizatorzy zapraszają biegaczy indywidualnych lub całe ekipy i zachęcają do nadawania im oryginalnych nazw. Zapowiadają też nagradzanie ciekawych strojów w duchu tytułowego Zera.

Wszystko za zero

Oprócz szybkości i wytrzymałości, będzie się w niej liczyć też spryt, inteligencja i spostrzegawczość. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości około 5 kilometrów, a w trakcie biegu muszą odnaleźć punkty kontrolne ukryte w miejskiej dżungli i wykonać zlecone zadania. Od ich decyzji zależy jednak wybór trasy, którą pobiegną z punktu startowego do mety. Jedynym wymogiem jest odwiedzenie wszystkich punktów kontrolnych i wykonanie zadań, które zostały przygotowane dla uczestników.

Organizator imprezy nie pobiera opłaty startowej. Każdy z uczestników otrzyma gratis zestaw startowy, składający się z koszulki, plecaka i bidonu. Na mecie na najlepszych czekać będą nagrody, a na wszystkich orzeźwiający napój Warka Radler 0,0%, który zapewnia sponsor imprezy. Każdy uczestnik imprezy otrzyma pamiątkowy medal, przewidziane są też nagrody specjalne w 3 kategoriach: dla najlepiej przebranych ekip / osób indywidualnych, najoryginalniej nazwanych ekip oraz uczestników, którzy wykazali się postawą fair play.

Orzeźwiający piknik na Skwerze dla wszystkich

Na mecie organizatorzy imprezy przygotowali całodniowy piknik, podczas którego oprócz wręczenia nagród i medali czeka także zlot food trucków (najlepszych z Trójmiasta i Warszawy), wakacyjna muzyka na żywo, strefa chilloutu i wiele innych atrakcji, jak choćby pokazy kuchni wegańskiej i bezglutenowej Joli Słomy i Mirka Trymbulaka, autorów programu Atelier Smaku.

Organizatorzy zapraszają do udziału w pikniku wszystkich mieszkańców miasta oraz wakacyjnych gości. Impreza na Skwerze rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa aż do 18:00.

Informacje i zapisy

Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisywać się można do 22 sierpnia 2014 r. Warto jednak zrobić to jak najszybciej, bo możliwość rejestracji na stronie może zostać zamknięta wcześniej, jeśli wyczerpie się pula miejsc przewidzianych dla uczestników gry. Udział w imprezie jest dla osób pełnoletnich.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie runzero.pl.

PROGRAM GRY MIEJSKIEJ RUN ZERO

REJESTRACJA
do 22.08.2014 lub do wyczerpania puli miejsc na stronie www.runzero.pl

IMPREZA W DNIU 24.08.2014
08:00 - Odbiór pakietów startowych. Dodatkowa rejestracja uczestników
10:00 - Start gry miejskiej RUN ZERO z trzech miejsc startowych
12:00 - Zakończenie Gry miejskiej RUN ZERO na Mecie (Skwer Kościuszki)
PROGRAM IMPREZY NA SKWERZE KOŚCIUSZKI
12:00 - Oficjalne rozpoczęcie imprezy na Skwerze Kościuszki
13:00 - Pokaz kulinarny kuchni wegańskiej i bezglutenowej Joli Słomy i Mirka Trymbulaka, autorów programu Atelier Smaku oraz prelekcja na temat zdrowego stylu życia
14:00 - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród za RUN ZERO w kategorii najoryginalniejsza nazwa grupy, postawa fair play oraz najciekawsze przebranie
18:00 - Zakończenie imprezy na Skwerze Kościuszki

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • ja idę (1)

  Wydaje się to fajną imprezą. Brakuje mi tylko mapy ze szczegółowo zaznaczoną trasą.

  • 1 0

  • było świetnie

   Organizacja świetna, sympatyczna atmosfera imprezy i atrakcyjny pakiet startowy.
   Zobaczyłam interesujące miejsca w Gdyni i dobrze się pobawiłam. Nawet upatrzyłam dobre miejsce na randkę.
   Chciałabym uczestniczyć w takiej imprezie przynajmniej raz w miesiącu.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl