• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna edycja
Runmageddon Trójmiasto
PATRONAT

Runmageddon (6 opinii)

Runmageddon, największy cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami w Polsce ujawnił swoje plany dotyczące kalendarza imprez w 2015 roku. W przyszłym roku odbędzie się kolejnych 8 edycji morderczych biegów z przeszkodami w Warszawie, Sopocie, Krakowie oraz w Karkonoszach i Beskidach. Do wyboru będą zawody na różnych dystansach i o różnym stopniu trudności. Organizator szacuje, że w przyszłorocznych imprezach Runmageddon weźmie udział ponad 10 tysięcy osób.

Olbrzymie zainteresowanie i szybkie tempo zapisów na tegoroczny Runmageddon Classic w Sopocie sprawiło, że organizatorzy tych zawodów wybrali nadmorski kurort, jako miejsce inauguracyjnych zawodów w 2015 roku. 11 kwietnia przyszłego roku Sopot po raz kolejny będzie gościł uczestników Runmageddonu. Fani ekstremalnych przeżyć będą mieli okazję zmierzyć się z 6 kilometrową trasą, na której do pokonania będzie ponad 30 przeszkód przeszkód.
Z Sopotu cykl biegów przeniesie się do Warszawy, gdzie niespełna miesiąc później - 9 maja, na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu odbędą się zawody Runmageddon Classic. Tutaj okazję do wykazania się swoimi umiejętnościami dostaną amatorzy dłuższego dystansu oraz większej ilości ekstremalnych przeszkód. Podczas tej wersji zawodów, uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 12 kilometrów, na której znajdą ponad 40 przeszkód wymagających sporej sprawności fizycznej, niezłomności oraz twardego charakteru.

Zawody w Karkonoszach i Beskidach odbędą się w czerwcu i w sierpniu. W lipcu odbędą się zawody Runmageddon Rekrut w Warszawie, we wrześniu Runmageddon odbędzie się Runmageddon Classic w Sopocie. W październiku zostaną zorganizowane zawody Runmageddon Rekrut w Krakowie. Sezon zakończą zawody Runmageddon Hardcore w Warszawie."Biorąc pod uwagę liczbę imprez oraz uczestników Runmageddon to największy cykl biegów ekstremalnych w Polsce. Zamierzamy w dalszym ciągu dynamicznie się rozwijać z pasją organizując nowe imprezy. W 2015 roku postawimy zarówno na sprawdzone lokalizacje, takie jak Tor Wyścigów Konnych na Służewcu czy Hipodrom w Sopocie, oraz zaprosimy biegaczy do startu w zupełnie nowych miejscach. Z całą pewnością nie zabraknie nam wyobraźni w przygotowywaniu nowych, ciekawych przeszkód, których pokonywanie przysporzy zawodnikom wielu ekstremalnych wrażeń. Nasze zawody to doskonała propozycja dla biegaczy znudzonych biegami ulicznymi oraz fanów dobrej zabawy, której celem jest nietypowy, ekstremalny wysiłek. Do startu w Runmageddonie zachęcamy nie tylko fanów biegania, ale każdego, kto lubi sprawdzać granice swoich możliwości. Po liczbie zawodników biorących udział w kolejnych edycjach naszej zabawy widzimy, że coraz więcej osób poszukuje mocnych wrażeń, jakie oferuje ekstremalny wysiłek fizyczny." - powiedział Jaro Bieniecki, dyrektor Runmageddonu.

Wszyscy chętni, którzy chcą się dobrze przygotować do przyszłorocznych startów w Runmageddonie mogą się zgłosić do jednego z kilkunastu punktów w Polsce, które organizują treningi przygotowujące do startu w tym wydarzeniu. Podczas specjalnych zajęć zawodnicy trenują z przeszkodami pojawiającymi się na trasie Runmageddonu. W przygotowaniach do tego wyzwania dominuje bieganie połączone z takimi elementami, jak wchodzenie na linę, czołganie się, skoki przez przeszkody oraz podciąganie. Wykaz organizatorów treningów można znaleźć na stronie www.runmageddon.pl

***
O biegu Runmageddon (www.runmageddon.pl)
Runmageddon to kolejny cykl imprez działającego od 2005 roku Stowarzyszenia OTK Rzeźnik znanego z organizacji m.in. Biegu Rzeźnika - górskiego ultramaratonu na dystansie 80km oraz Maratonu Bieszczadzkiego.
Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.

Przeczytaj także

Opinie (6)

 • Pobiegnę sobie dla lansu ... (2)

  żeby później pochwalić się zdjęciami na fb,

  • 15 4

  • Każdy powód, aby wyrwać się z domu jest dobry

   a ile like'ów otrzymasz :) laski kochają twardzieli :P

   • 3 0

  • możesz pobiec dla siebie, bez lansu, fb i oklepanej już nieco ironii..

   • 3 0

 • lepiej

  zamiast spędzić piękny dzień na świeżym powietrzu lepiej oglądać w puszce jak 22 facetów poci się biegając za piłką i oczywiście z tego !!Wielkiego!! wydarzenia wklejać zdjęcia na fb:)

  • 4 0

 • wole iśc pobiegac z pieskiem moim

  amstafikiem do lasu a nie płacić za głupi tor przeszkod ,,,jak dla psów czy koni i na dodatek , kto ma droższy strój ;) głupota lans w rajstopach i po co te rajtki dla ''facetów''?

  • 0 1

 • chłopaki w rajstopkach

  w drogich ciuchach fajnie sie pokazać udawac ze sie jest styranym, ale po co? czy jak ogłosza zawody w biegach po kostki w fekaliach tez takie zainteresowanie bedzie? i bilety po 500 a niech tam ;)))

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl