wiadomości

Rusza "Letnia Szkoła Ratownictwa" dla dzieci

Startuje kolejna edycja Letniej Szkoły Ratownictwa Wodnego. Zajęcia mają przybliżyć najmłodszym ideę ratownictwa wodnego i zasady bezpiecznej kąpieli. Każdy uczestnik będzie miał możliwość poczuć się jak prawdziwy ratownik oraz sprawdzić, jak w praktyce korzystać z profesjonalnego sprzętu: desek ratowniczych, kajaków, quadów czy łodzi motorowych.W każdą sobotę i niedzielę wakacji, od 4 lipca do 30 sierpnia, na Kąpielisku Molo w Gdańsku Brzeźnie odbywać się będą zajęcia "Letnia Szkoła Ratownictwa" przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat, które potrafią pływać. Można w nich wziąć udział jednorazowo lub cyklicznie, w godzinach 10:30-11:30 oraz 11:30-12:30.

W każdej grupie może być: w soboty - 30 osób, a w niedziele - 15 osób na każdą godzinę.

Wakacje i półkolonie dla dzieci - znajdź ofertęAktywne zajęcie na wakacjeLetnia Szkoła Ratownictwa to świetny pomysł na wakacyjne zajęcia dla najmłodszych. Przybliżą one dzieciom i młodzieży ideę ratownictwa wodnego i zasady bezpiecznej kąpieli. Każdy będzie miał możliwość poczuć się jak prawdziwy ratownik.

Oprócz tego, jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, uczestnicy będą mieli możliwość przepłynięcia lub przejażdżki na sprzęcie ratowniczym. Przy okazji będzie można podszlifować swoje umiejętności pływackie. Lekcje będą prowadzone przez doświadczonych ratowników, kadrę instruktorów oraz trenerów pływania w każdy wakacyjny weekend.

Czytaj też: Wakacje 2020. Lato w mieście czy obozy i półkolonie - jest w czym wybierać

Zajęcia mają przybliżyć najmłodszym ideę ratownictwa wodnego i zasady bezpiecznej kąpieli.
Zajęcia mają przybliżyć najmłodszym ideę ratownictwa wodnego i zasady bezpiecznej kąpieli. mat. Gdański Ośrodek Sportu
Każdy uczestnik zajęć otrzyma dyplom potwierdzający ukończenie Letniej Szkoły Ratownictwa. Obowiązują zapisy.

Sportowe półkolonie w Trójmieście. Oferty, ceny i terminyOrganizatorem Letniej Szkoły ratownictwa jest Gdańskie Ratownictwo Wodne, a partnerami Gdański Ośrodek Sportu i Kąpieliska Morskie w Gdańsku. Projekt dofinansowany jest w ramach Gdańskiego Funduszu Młodzieżowego ze środków Gminy Miasta Gdańska.

Opinie (10)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl