stat
Impreza już się odbyła

Rytuał Szeherezady De Lux

Drogie Panie, również w niedzielne późne popołudnia zamykamy Strefę Relaksu w Good Luck Club na Waszą wyłączność! Zapraszamy 10 Pań na Rytuał Szeherezady de lux - wyjątkową kameralną ucztę dla ciała i dla ducha. 

sie 11

środa, godz. 17.00

Gdynia, Świętojańska 45/7
bilety 40 zł

w każdy poniedziałek (do 30.08), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Podczas tej ceremonii używamy naturalnych kosmetyków opartych o morze martwe. Rozpoczynamy od oczyszczenia ciała i włosów wyjątkowymi mydłem i szamponem. Następnie zapraszamy na aromatyczny seans w saunie suchej z wachlowaniem, który przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Później odbywają się dwa seanse w łaźni parowej, gdzie regenerujemy i odżywiamy włosy, traktujemy twarz i ciało peelingiem oraz specjalnymi maskami de lux. W przerwach między seansami relaksujemy się na podgrzewanych ławach, słuchamy mis tybetańskich, delektujemy się aromatyczna herbatą, kosztujemy mrożone owoce sezonowe, a także dbamy o skórę twarzy i dłoni, nakładając na nie odżywcze olejki. Ponadto podczas trwania rytuału istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty masaży częściowych oraz wypróbowania owocowych koktajli Szeherezady.
 
Podaruj SOBIE odrobinę luksusu!
Panie, które korzystają z Rytuału Szeherezady, odczuwają wyraźną różnicę w miękkości i gładkości swojej skóry, a kameralna atmosfera gwarantuje tego dnia pełen relaks

RYTUAŁ SZEHEREZADY DE LUX:
niedziela godz. 17.00-19.00
 
KOSZT UCZESTNICTWA W RYTUALE DE LUX:
- 99 zł Klubowiczki lub Posiadaczki kart partnerskich
- 129 zł (99 zł + 30 zł promocyjne wejście do Strefy Relaksu) Panie nie będące członkiniami klubu
- 35 zł masaże częściowe (dłoni, twarzy, stóp lub karku; czas trwania 15 min)

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego na Rytuały oraz masaże obowiązują zapisy. Rezerwacja miejsca na Szeherezadę jest płatna z góry, można dokonać bezpośrednio w klubie lub poprzez stronę:
https://goodluck-gdansk.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec 

Rezerwując miejsce poprzez Strefę klienta, wymagana jest płatność za rezerwację, w przypadku jej braku, po 15 minutach rezerwacja automatycznie się usuwa. Bezkosztowa anulacja możliwa jest do minimum 24h przed rozpoczęciem Rytuału.

Rezerwacji masażu można dokonać w recepcji klubu lub pod numerem telefonu: 668 299 226.
 
W Strefie Relaksu obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia i używania własnych kosmetyków. W godz. 16:45-19:00 Strefa Relaksu jest dostępna wyłącznie dla uczestniczek Rytuału.

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl