• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

S...misja

Komunikat. Tu Jej Ekscelencja, dzień trzeci marca ogłaszam świętem państwowym! Kobiety! Spotkajmy się w Adventure Park Gdynia gdzie czeka na was "S...misja" - widziano tam dwóch osobników płci męskiej, a podobno światem rządzą kobiety.

3 marca-radzę zapamiętać tę datę bo jest bardziej niż pewne, iż zapisze się ona złotymi zgłoskami w historii ludzkości. Siostry, przybywajcie tłumnie na SIEDMIOBÓJ NOWOCZESNEJ KOBIETY. Pobijmy rekord w ucieczce przez Blockhouse C, omówimy w praktyce proces naturalizacji mężczyzn. Poćwiczmy naszą kobiecą sprawność z wykorzystaniem quadów oraz samochodów terenowych.

Na posiedzeniu ustalony został harmonogram zebrania Ligi Kobiet, który brzmi następująco:
9:00 wielka ceremonia otwarcia
10:00 sesja treningowa oddziałów szturmowych Ligi Kobiet
12:00 oddziały Kobiet rozpoczną zmagania
16:00 Jak na każdym naszym zebraniu konsumowały będziemy nasze święte jabłka i oczywiście będziemy próbowały "trochę tego różowego", bo się ostatnio poprawiło
16:30 Zakończymy zebranie Ligi Kobiet. Deklaruje, że żadna z Was, drogie Siostry, nie wyjdzie z pustymi rękami!
Pokażcie jak wiele możemy osiągnąć, jak wysoko się wspiąć!
Świętujmy ten wspaniały dzień razem!

Siostry! Lista zapisów została otwarta! Więc nie zwlekajcie dłużej. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona. Składka członkowska Ligi wynosi 50 zł, a w zamian za to przewidziałam dla Was jakże wspaniałe zestawy kosmetyków oraz szereg innych upominków.

Liga broni. Liga radzi. Liga nigdy cię nie zdradzi.

Czekam na was 3 marca w Adventure Park Gdynia,
Jej Ekscelencja.
Koniec komunikatu

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl