• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Samodzielne Z Mapą do Lasu - wyrusz do lasu! - Gdynia Rogulewo, parking leśny

Wyrusz samodzielnie Z Mapą do Lasu - wszystko przygotowane i czeka właśnie na Ciebie - tylko do końca roku! Wyrusz do lasu kiedy tylko chcesz.

cze 9

niedziela, godz. 10:30

bilety 30 zł
ulgowy 1 - 20 zł
przedsprzedaż 25 zł
wrz 14

sobota, godz. 10:30 - 14:00

Kamień
bilety 25 zł
ulgowy 1 zł
Pogoda w kratkę, ale prognozy zapowiadają jeszcze opady śniegu. Zapraszamy na zimową odsłonę samodzielnego Z Mapą do Lasu w Rogulewie. To bardzo ciekawy teren, poprzecinany licznymi kanałami i z bardzo bogatą siecią ścieżek i dróg.

To wydarzenie to okazja do wyruszenia samodzielnie do lasu - to właśnie Ty wybierasz kiedy chcesz do lasu wyruszyć! Trasy dostępne całą dobę!
To też świtna okazja na świąteczny spacer z rodziną.
Początek wszystkich tras znajduje się przy parkingu leśnym w Rogulewie.Z Mapą do Lasu to zorganizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS "Azymut 45" Gdynia trasy w lesie.
Trasy przygotowane są na specjalnych mapach do orientacji sportowej. Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie.
Każde Z Mapą do Lasu to różne trasy do wyboru - w zależności od stopnia zaawansowania.
Spacerujemy - truchtamy - biegamy - czy ścigamy się - z samym sobą, z pozostałymi uczestnikami? - każda forma jest dopuszczalna, każdy decyduje sam.
To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!Nadal masz obawy, że to nie dla Ciebie? Niepotrzebnie! Chodzi o zabawę i poznanie okolicznych lasów.
Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań! Zapraszamy!

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz: https://azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Z-Mapa-do-Lasu/Zgloszenie
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org - z chęcią na nie odpowiemy.

Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!
https://azymut45gdynia.org/nasze-imprezy/Z-Mapa-do-Lasu/Regulamin

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Odpłatność wynosi 10 zł za każdą wydrukowaną lub zapisaną przez Was mapę.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane