stat
Impreza już się odbyła

Samodzielny Harpuś #24 Park Oruński

Kolejna już edycja imprez na orientacje. 24. Samodzielny Harpuś będzie aktywny w dniach 3-11 października 2020 w Parku Oruńskim w Gdańsku.

lis 7

sobota, godz. 09:00 - 16:00

bilety 99 - 359 zł
przedsprzedaż 79 - 339 zł


Miejsce Start/Mety
Wejście do Parku od ul. Nowiny.
Współrzędne GPS: 54.322116 N, 18.630250 E
Prosimy pamiętać, że podajemy miejsce startu parking należy znaleźć we własnym zakresie w miejscach do tego przeznaczonych!

Opis punktów i skala mamy, forma imprezy:
punkty kontrolne w terenie zostaną oznaczone papierowymi lampionikami i biało-czerwonymi szarfami
szczegółowe informacje odnośnie długości tras, skali mapy oraz opisy punktów kontrolnych zostaną podane na mapieRamowy program:
Wyjście w teren ze swoim zespołem odbywa się o dowolnej porze dowolnego dnia (trasa jest ustawiona od 3 października godz. 11:00 do 11 października godz. 18:00) po otrzymaniu mapy na e-maila podanego w zgłoszeniu.

Niespodzianki:
Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem. Zachęcamy do wysłania nam tajemnego hasła! Wśród osób, które je przyślą rozlosujemy 5 voucherów na start w tradycyjnych Harpusiach (voucher jednorazowy na start 1 uczestnika do wykorzystania do końca 2020 roku).

Zgłoś się: https://www.harpagan.pl/harpus/edycja-2/

Informacja o biletach

Opłata za cały zespół wynosi 20zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl