stat
Impreza już się odbyła

Samodzielny Harpuś #25 Gdańsk Brętowo

25. edycja Samodzielnego Harpusia będzie aktywna w dniach 10 - 18 października na terenie Brętowa w Gdańsku. Zachęcamy do samodzielnych wyjść z mapą po przygodę.

paź 21-23

czwartek - sobota, godz. 18:00

Gdynia - Karklskrona
bilety 370 zł
ulgowy 290 zł
przedsprzedaż 330 zł
MIEJSCE START/METY
Start/meta będzie znajdować się przy wejściu do lasu, na końcu ul. Niedźwiednik w Gdańsku.
Współrzędne GPS: 54.376900 N, 18.557710 E
Prosimy pamiętać, że podajemy miejsce startu parking należy znaleźć we własnym zakresie w miejscach do tego przeznaczonych!

OPIS PUNKTÓW I SKALA MAPY, FORMA IMPREZY:
- punkty kontrolne w terenie zostaną oznaczone papierowymi lampionikami i biało-czerwonymi szarfami
- szczegółowe informacje odnośnie długości tras, skali mapy oraz opisy punktów kontrolnych zostaną podane na mapie

RAMOWY PROGRAM:
Wyjście w terenem ze swoim zespołem odbywa się o dowolnej porze dowolnego dnia (trasa jest ustawiona od 10 października godz. 11:00 do 18 października godz. 18:00) po otrzymaniu mapy na e-maila podanego w zgłoszeniu.
UWAGA! Zapisy wyjątkowo zostaną zamknięte w czwartek (15 października). Mapy nie będą już rozsyłane po 15.10, wiąże się to z naszym wyjazdem na Rajd Harpagan.

NIESPODZIANKI:
Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem. Zachęcamy do wysłania nam tajemnego hasła! Wśród osób, które je przyślą rozlosujemy 5 voucherów na start w tradycyjnych Harpusiach (voucher jednorazowy na start 1 uczestnika do wykorzystania do końca 2020 roku).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl