stat
Impreza już się odbyła

Samodzielny Harpuś #29 - Gdańsk Krakowiec

Zachęcamy do samodzielnych wyjść z mapą po przygodę. Samodzielny Harpuś #29 będzie aktywny w dniach 14 - 22 listopada na terenie Krakowca w Gdańsku. W czasach, kiedy spędza się wiele godzin dziennie przed komputerem, aktywność na świeżym powietrzu i kontakt z naturą są na wagę złota! Korzystajcie, ile się da, tym bardziej, że pogoda bardzo sprzyja!

Miejsce Start/Mety
Start/meta: przy wejściu do lasu
Współrzędne GPS: 54.360868 N, 18.740665 E
Prosimy pamiętać, że podajemy miejsce startu parking należy znaleźć we własnym zakresie w miejscach do tego przeznaczonych!

Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmowane są na bieżąco na aktywne w danym momencie Samodzielne Harpusia, a konkretne daty podane są w Strefie Uczestnika. Zgłoszenia przez formularz na stronie.
https://www.harpagan.pl/harpus/zgloszenia/
Opłata za cały zespół wynosi 20zł

Kategorie Startowe
Na wszystkich trasach istnieje możliwość udziału w zespołach bądź indywidualnie. Podczas wyjścia w teren Uczestnicy potwierdzają swoją obecność na Punktach Kontrolnych na karcie startowej, umieszczonej na mapie.
Organizator proponuje następujące trasy:
ZIELONA 12 PK,
NIEBIESKA 17 PK,
CZERWONA 22 PK,
CZARNA 30 PK,

Opis punktów i skala mapy, forma imprezy:
punkty kontrolne w terenie zostaną oznaczone papierowymi lampionikami i biało-czerwonymi szarfami
szczegółowe informacje odnośnie długości tras, skali mapy oraz opisy punktów kontrolnych zostaną podane na mapie

Ramowy Program:
Wyjście w teren ze swoim zespołem odbywa się o dowolnej porze dowolnego dnia (trasa jest ustawiona od 14 listopada godz. 11:00 do 22 listopada godz. 18:00) po otrzymaniu mapy na e-maila podanego w zgłoszeniu.

Niespodzianki:
Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem. Zachęcamy do wysłania nam tajemnego hasła! Wśród osób, które je przyślą rozlosujemy 5 voucherów na start w tradycyjnych Harpusiach (voucher jednorazowy na start 1 uczestnika do wykorzystania do końca 2020 roku).

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Pakiet Samodzielnego Harpusia (zespół) - 20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl