• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Samodzielny Harpuś 66 - Park Reagana

Od soboty nie zabraknie nowych samodzielnych tras! Tym razem przygotowaliśmy dla Was idealne na letnie dni, parkowe trasy! Park nadmorski im. Ronalda Reagana to popularne miejsce spędzania wolnego czasu wśród młodszych i starszych, znajdziemy tam liczne atrakcję, a już niedługo i punkty Samodzielnego Harpusia!

SAMODZIELNY HARPUŚ  #66 BĘDZIE AKTYWNY W DNIACH 31 LIPCA 8 SIERPNIA 2021 W PARKU REAGANA Zachęcamy do samodzielnych wyjść z mapą po przygodę!

MIEJSCE START/METY
Wejście D do Parku Reagana
Współrzędne GPS: 54.414591 N, 18.600480 E
Prosimy pamiętać, że podajemy miejsce startu - parking należy znaleźć we własnym zakresie w miejscach do tego przeznaczonych!

OPIS PUNKTÓW I SKALA MAPY, FORMA IMPREZY:
- punkty kontrolne w terenie zostaną oznaczone znacznikami i biało-czerwonymi szarfami
- szczegółowe informacje odnośnie długości tras, skali mapy oraz opisy punktów kontrolnych zostaną podane na mapie

RAMOWY PROGRAM:
Wyjście w teren ze swoim zespołem odbywa się o dowolnej porze dowolnego dnia po otrzymaniu mapy na e-maila podanego w zgłoszeniu.

Trasa jest ustawiona od 31 lipca godz. 11:00 do 8 sierpnia godz. 18:00.
Pierwsza wysyłka map odbędzie się 30 lipca (piątek) w godzinach popołudniowych. Kolejne wysyłki w dni robocze w godzinach popołudniowych. W miarę możliwości mapy wysyłamy również w weekendy, po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia przelewu od uczestnika.

NIESPODZIANKI:
Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem.
Zachęcamy do wysłania nam tajemnego hasła! Wśród osób, które je przyślą rozlosujemy 5 voucherów na start w tradycyjnych lub samodzielnych Harpusiach.

ORGANIZATORZY:
Pomorski Klub Orientacji Harpagan

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Pakiet Samodzielnego Harpusia (zespół).
Zgłoszenie internetowe poprzez formularz na naszej stronie: https://www.harpagan.pl/harpus/edycja-2/

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl