• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Samodzielny Harpuś #91 - Gdańsk Świbno

Samodzielny Harpuś #91 będzie aktywny w dniach 22-30 stycznia 2022 w Lasach Świbna. Zachęcamy do samodzielnych wyjść z mapą po przygodę! Zgłoś się już dziś!

Współrzędne GPS:
Prosimy pamiętać, że podajemy miejsce startu - parking należy znaleźć we własnym zakresie w miejscach do tego przeznaczonych!

Opis punktów i skala mapy, forma:
punkty kontrolne w terenie zostaną oznaczone papierowymi lampionikami i biało-czerwonymi szarfami szczegółowe informacje odnośnie długości tras, skali mapy oraz opisy punktów kontrolnych zostaną podane na mapie

Program:
Wyjście w teren ze swoim zespołem odbywa się o dowolnej porze dowolnego dnia po otrzymaniu mapy na e-maila podanego w zgłoszeniu.

Trasa jest ustawiona od 22 stycznia godz. 10:30 do 30 stycznia godz. 16:30.

Pierwsza wysyłka map odbędzie się 21 stycznia (piątek) w godzinach popołudniowych. Kolejne wysyłki w dni robocze w godzinach popołudniowych. W miarę możliwości mapy wysyłamy również w weekendy i święta, po uprzednim otrzymaniu potwierdzenia przelewu od uczestnika.

Niespodzianki:
Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem. Zachęcamy do wysłania nam tajemnego hasła! Wśród osób, które je przyślą rozlosujemy 3 vouchery na start w tradycyjnych lub samodzielnych Harpusiach.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Opłata startowa:
Pakiet Samodzielnego Harpusia (zespół) - 20 zł

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl