• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Samodzielny Harpuś Kiełpino Górne

lip 1

sobota, godz. 09:00

bilety 119 zł
ulgowy 55 zł
SAMODZIELNY HARPUŚ
Tak Wam się spodobała samodzielna wersja Harpusia - możliwość startu dowolnego dnia i o dowolnej porze, nie tylko w weekendy, trudniejsze punkty (na pewno trudniej jest znaleźć niż tradycyjny lampion) i nieograniczony czas na trasie to rzeczy, które bardzo często chwalicie.
Miło nam ogłosić, że Samodzielne Harpusie na stałe zagoszczą w naszych kalendarzach - co tydzień będzie pojawiać się nowa pula tras. Będzie można więc spotkać się z nami na tradycyjnych imprezach zorganizowanych, a oprócz tego wyruszyć na samodzielną wyprawę.SAMODZIELNY HARPUŚ  #28 BĘDZIE AKTYWNY W DNIACH 7 LISTOPADA-15 LISTOPADA 2020 W KIEŁPINIE GÓRNYM W GDAŃSKU.
Zachęcamy do samodzielnych wyjść z mapą po przygodę!

MIEJSCE START/METY
Współrzędne GPS: koniec ul. Otomińskiej w Gdańsku, 54.335663 N, 18.505655 E
Prosimy pamiętać, że podajemy miejsce startu parking należy znaleźć we własnym zakresie w miejscach do tego przeznaczonych!OPIS PUNKTÓW I SKALA MAPY, FORMA IMPREZY:
punkty kontrolne w terenie zostaną oznaczone znacznikami i biało-czerwonymi szarfami
szczegółowe informacje odnośnie długości tras, skali mapy oraz opisy punktów kontrolnych zostaną podane na mapie

RAMOWY PROGRAM:
Wyjście w teren ze swoim zespołem odbywa się o dowolnej porze dowolnego dnia (trasa jest ustawiona od 7 listopada godz. 11:00 do 15 listopada godz. 18:00) po otrzymaniu mapy na e-maila podanego w zgłoszeniu. 
Pierwsza wysyłka map odbędzie się 6 listopada (piątek) w godzinach popołudniowych.

NIESPODZIANKI:
Na mapach Samodzielnego Harpusia nadrukujemy mini kartę startową, na której możecie potwierdzać odwiedzane PK. Część z nich będzie zagadkami z hasłem. Zachęcamy do wysłania nam tajemnego hasła! Wśród osób, które je przyślą rozlosujemy 5 voucherów na start w tradycyjnych Harpusiach (voucher jednorazowy na start 1 uczestnika do wykorzystania do końca 2020 roku).


Dołącz do nas! Zapraszamy dzieci i młodzież na treningi!
Sezon zawodów w biegu na orientację za chwilę rusza. Można do nas dołączyć i razem z nami startować na zawodach! Ogłaszamy nabór do sekcji klubowej orientacji sportowej. Najmłodsza kategoria wiekowa już dla 10 latków.
OPŁATY:
Klubowicze Klubu Harpagan sekcja sportowa gratis
Klubowicze Klubu Harpagan sekcja rekreacyjna 10zł za jeden trening
Dzieci i młodzież spoza Klubu 20 zł za jeden trening. Obowiązuje pierwszy trening gratis
ZASADY TRENINGU:
Zawodnicy klubowi oraz dzieci i młodzież trenują pod okiem instruktorów klubowych bez udziału osób dorosłych. Trening trwa ok 90-120 minut. Rozpoczyna się i kończy w miejscu zbiórki.
Zgłoszenia: szkolenie@harpagan.pl lub pod nr tel. 503693053ORGANIZUJEMY NAJWIĘKSZĄ IMPREZĘ NA ORIENTACJĘ W POLSCE - EKSTREMALNY RAJD NA ORIENTACJĘ HARPAGAN,60 EDYCJA ODBĘDZIE SIĘ JUŻ W KWIETNIU 2021 
więcej dowiesz się tutaj 

Informacja o biletach

Opłata za cały zespół wynosi 20zł.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl