Aktywnie po godzinach - oferta

Sekcje wspinaczkowe

Organizator Murall mapa
Miejsce Gdańsk, Juliusza Słowackiego 1A
Grupa wiekowa dzieci, młodzież, dorośli
Termin Cena
  • do 30.06.2021 pon, wt, śr, czw, pt, sob, niedz, godz. 16:00, 00:00
    https://gdansk.murall.pl/sekcje-wspinaczkowe/
  • od 225 do 350za miesiąc

Już trenujesz lub dopiero chcesz zacząć się wspinać? A może poszukujesz ciekawej formy ruchu dla swojego dziecka? Mamy odpowiednią propozycję dla Ciebie – zapraszamy do regularnego treningu w ramach naszych sekcji wspinaczkowych.

SEKCJE BOULDEROWE DLA DOROSŁYCH
Prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Ty decydujesz czy będziesz ćwiczyć raz czy dwa razy w tygodniu, przed południem czy po południu. Profesjonalne zaplecze treningowe, wykwalifikowana kadra instruktorska i Twoja pasja to wszystko czego potrzebujesz, by rozwijać swoje umiejętności. Każde zajęcia to 2h wysiłku i zabawy w doborowym towarzystwie.

SEKCJE BOULDEROWE DLA DZIECI (4-15 lat)
To propozycja dla aktywnych, pełnych energii dzieci, które chcą rozwijać się wspinaczkowo, bez względu na to czy już się wspinały czy dopiero chciałyby zacząć. Grupy dobierane są wiekiem i stopniem zaawansowania. Dzieci trenują zależnie od indywidualnych decyzji i zapału jeden lub dwa razy w tygodniu, przez 1,5h.

SEKCJE SPORTOWE DLA DZIECI (8-15 lat)
Zajęcia dla najbardziej zaangażowanych i utalentowanych młodych wspinaczy. Dzieci trenują w grupach wiekowych, trzy razy w tygodniu, przez 2 godziny, pod okiem doświadczonych instruktorów. Plan szkolenia obejmuje regularne starty w zawodach rangi ogólnopolskiej i wspólne wyjazdy wspinaczkowe w skały.

Pytania i zapisy: sekcje-gdansk@murall.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl