stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siatkarski akcent podczas Jarmarku św. Dominika

  • sobota - niedziela, 7 - 8 sierpnia, godz. 11:00 - 18:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Parking przy Filharmonii
  • Bilety
    wstęp wolny

Wydarzenie w ramach

Już w nadchodzący weekend Gdańsk, a wraz z nim słynny Jarmark św. Dominika oraz Polska Siatkówka stworzą unikatowe i wspaniałe połączenie. Serdecznie zapraszamy biało-czerwonych kibiców do wspólnej zabawy! Będzie to kolejny przystanek przed zbliżającymi się CEV EuroVolley 2021, Mistrzostwami Europy w piłce siatkowej mężczyzn.

Stoisko z pomiarem prędkości serwisu, refleksomierz, fotobudka a także, co pół godziny, liczne konkursy i nagrody czekają na wszystkich siatkarskich fanów, którzy w weekend odwiedzą Gdańsk i odbywający się w nim Jarmark św. Dominika. Towarzystwa kibicom dotrzyma niezastąpiony Marcin Prus - wielokrotny reprezentant Polski, który podzieli się z odwiedzającymi swoim doświadczeniem i humorem.

Jarmark św. Dominika jest jedną z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym, a samo wydarzenie towarzyszy Gdańskowi już przez 761 lat! Podczas tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć przedsmaku mistrzowskich emocji, które już we wrześniu zawitają do Gdańska wraz z Mistrzostwami Europy 2021 Mężczyzn. Wszystkim odwiedzającym życzymy wyśmienitej zabawy!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl