• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siatkówka dla wszystkich

Zgodnie z zapowiedziami Gdańskiego Ośrodka Sportu oraz oczekiwaniami miłośników siatkówki plażowej, w sierpniu odbędą się dwa kolejne turnieje dla amatorów tej dyscypliny sportu. Na boiskach znajdujących się po prawej stronie Molo w Brzeźnie (wejście na plażę nr 52) spotkamy się 7 i 21 sierpnia. Impreza wystartuje pod nowym szyldem "Siatkówka dla wszystkich - turnieje dla amatorów i nauka gry w siatkówkę", a na uczestników, w porównaniu do edycji lipcowych, czeka kilka nowości i dodatkowych atrakcji.

Przede wszystkim, jak sama nazwa imprezy wskazuje, oprócz meczów turniejowych, toczących się na czterech boiskach, odbywać się będą także zajęcia instruktażowe z siatkówki plażowej, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Wszystko po to, żeby wyrównać szanse i sprawić, żeby początkujące siatkarki i siatkarze z gry i udziału w turniejach mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności. Treningi odbywać się będą na piątym, wyłączonym z rywalizacji placu gry.

Udział w turnieju tradycyjnie już będzie bezpłatny, ale dodatkowym magnesem dla uczestników powinien być pakiet startowy-niespodzianka, przygotowany przez organizatorów. Ponadto będzie można skorzystać z darmowych pora dietetycznych, a oprócz zwyczajowych nagród pieniężnych dla najlepszych par męskich i żeńskich, partner imprezy, firma Gastro Paczka dla duetów, które staną na podium przygotował vouchery o wartości 200 złotych. Nic, tylko przyjść, grać i wygrywać! Żaden uczestnik nie opuści pola gry z pustymi rękami!

Poza tym obowiązują tradycyjne, sprawdzone już reguły. Jednocześnie odbywać się będą turnieje dla kobiet i mężczyzn. Zapisy prowadzone będą od godziny 9, a pierwsze gry przewidziano na godzinę 10. Obowiązywać będą powszechnie znane przepisy gry w siatkówkę plażową, a organizator dostosuje system gry do ilości uczestników. Wyjściowo będzie to system brazylijski, przy którym dwie porażki eliminują duet z dalszej rywalizacji.

Nagrody przewidziane dla najlepszych par:
I miejsce - 500 złotych/para
II miejsce - 300 złotych/para
III miejsce - 200 złotych/para

Organizatorzy: Mass Events, Gdański Ośrodek Sportu
Partnerzy: Tiger Energy drink
Patronat: Ministerstwo Sportu i Turystyki, trojmiasto.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl