• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Smolna Grill Contest 2015

Zapraszamy na majową edycję Smolna Grill Contest! Oprócz dirt contestu, organizatorzy szykują małą niespodziankę dla młodych rider'ów i rider'ek, więcej info już wkrótce! Impreza odbędzie się w sobotę, 9 maja na torze freeraidowym w Sopocie.

Kategorie startowe:

LADIES / KIDS / JUNIOR HT / JUNIOR FULL / PRO +18 / MASTERS +30 / BEST TRICK

PLAN DNIA:

9:30-11:00 zapisy i rozdanie numerków startowych
11:00-12:00 treningi
12:00-15:30 zawody
16:00 rozdanie nagród-przez cały czas zawodów Grill Party

AFTERPARTY : Start o godz.: 21. - Sopot, Klub Mewa Towarzyska

Zawody jak zawsze na Smolnej przy akompaniamencie dobrej muzy i jedzenia. Trasa znów może zaskoczyć, więc warto wyposażyć się w sprzęt ochronny taki jak kask integralny FullFace i ochraniacze.Jak zawsze do dyspozycji będzie Grill, na którym będziesz mógł przygotować sobie jadło, a po nim będziesz miał gdzie zmniejszyć swoją wagę w toaletach typu ToiToi. Nad bezpieczeństwem, tak jak w poprzednich edycjach czuwał będzie mgr Radosław - ratownik medyczny.

Na terenie bike park'u Smolna znajdują się wykonane przez stowarzyszenie "HONTAS" śmietniki, które jak wiemy, służą do dbania o czystość na terenie bike parku. Należy też pamiętać, że teren Stawowia jest cenny historycznie i należy o niego dbać.

Zobacz wideo relację z zeszłorocznej edycji Smolna Grill Contest.

Smolna Grill Contest, to nie tylko solidna dawka adrenaliny, ale także świetna zabawa przy muzycznych bitach i grillowym pikniku.REJESTRACJA INTERNETOWA

REGULAMIN IMPREZY

Organizator imprezy:

WWW: Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych Hontas
WWW: Smolna Grill Contest 2015

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wpisowe: 25 zł obejmuje gratisy oraz ubezpieczenie

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl