• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Sopocka Zima + Bieg Inki

Już 27 lutego sopocki MOSiR zaprasza na rozpoczęcie cyklu biegów 4 PORY ROKU. Tradycyjnie rozpoczniemy od rywalizacji na dystansach 4 i 8 km w ramach biegu Sopocka Zima. W tym roku łączymy wydarzenie również z Biegiem Inki na dystansie 2021 metrów.

Impreza ze względu na obostrzenia będzie miała charakter hybrydowy - bez wspólnego startu. Startujemy w przedziale 12:00 - 15:00 z wyznaczonego punktu na sopockiej plaży przy wejściu nr. 43. Biuro zawodów zlokalizowane jest w siedzibie MOSiR przy ul. Bitwy pod Płowcami przy wejściu na plażę nr 40 i będzie czynne w godzinach 11.00-15.00. Cała trasa na 2021 metrów - Bieg Inki oraz na 4 km. i 8 km. zostanie wyznaczona na plaży. Po biegu będzie można odebrać osobiście pamiątkowy medal i upominek od Firmy Ziaja, a miejsca I-III kobiet i mężczyzn biegu na 4 i 8 km. przewidziana jest statuetka i nagroda rzeczowa.

Ze względu na charakter biegu odbiór nagród odbędzie się po ogłoszeniu wyników w siedzibie MOSiR przy ul. Bitwy pod Płowcami 67 C w terminie późniejszym.

Trasy biegów
Trasy biegów


Zapisy do biegu prowadzone są online na elektronicznezapisy.pl i na www.mosir.sopot.pl , ze względu na obostrzenia nie będzie można zapisać się w dniu zawodów.

Współorganizatorem imprezy jest Big Yellow Foot i The North Event a wspomaga ją Firma Ziaja.

Regulamin, informacje dotyczące biegu oraz "4 pór Roku z MOSiR Sopot" zamieszczone są na stronie www.mosir.sopot.pl imprezy.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15-25 zł
Opłata startowa w sopockim biegu „INKI” i Sopockiej Zimy wynosi 25,00
- opłata startowa dla sopocian z Kartą Sopocką wynosi 15,00
- z opłaty startowej zwolnieni są dzieci i młodzież szkolna rocznik 2003 i młodsi (dotyczy
tylko Sopockiego Biegu INKI) oraz osoby urodzone przed 27.02.1956 ( w dniu biegu mają
ukończone 65 lat.)

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl