stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopot Beach Rugby 2020

VIII edycja Sopot Beach Rugby 2020 r. To zdecydowanie jeden z największych turniejów tego typu na świecie. W ubiegłym roku wzięło w nim udział blisko 400 zawodniczek i zawodników z Polski oraz zagranicy. Rozgrywki tradycyjnie przeprowadzone zostaną w bezpośrednim sąsiedztwie mola. Towarzyszy im hasło "Eco Friendly" oraz "Play Fair".

Wszyscy chętni mogą utworzyć 5-osobowe drużyny i przystąpić do zawodów w turnieju
amatorskim. Limit drużyn wynosi 16 damskich i 16 meskich. Po osiągnięciu limitu nie ma możliwości dołączenia do turnieju. Zachęcamy do szybkiego zapewnienia sobie miejsca poprzez opłacenie wpisowego. Zarówno turniej kobiet, jak i mężczyzn odbędzie się tego samego dnia!

Fundacja Sportu i Rekreacji Edwarda Hodury to organizator licznych wydarzeń sportowych, których wizytówką jest niewątpliwie Sopot Beach Rugby. Kolejny turniej przed nami. Klasycznie już zamówiliśmy świetną pogodę i najlepszą atmosferę!

Rugby to najszybsza i najbardziej widowiskowa gra zespołowa na plaży. Nieprzerwanie od 2013 roku turnieje w tej dyscyplinie organizuje w Sopocie Jarosław Hodura. Kolejne edycje są połączone z mającym już 28-letnią tradycję Memoriałem Edwarda Hodury. Przyłączyć się można również do akcji charytatywnej na rzecz 5-miesięcznej Anastazji i zawodniczki Biało - Zielonych, Marleny.
Start o godzinie 11. Wstęp wolny.

My bierzemy się do ostrej pracy, a was zapraszamy na naszą oficjalną stronę, gdzie znajduje się między innymi regulamin i formularz zapisów:
https://sopotbeachrugby.com/

Do zobaczenia w Sopocie!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

wpisowe za drużynę - 500 zł

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl