stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sportowa Ergo Arena

Sportowa ERGO ARENA to cykl treningów online, prowadzonych przez sportowców lokalnych klubów z Gdańska oraz Sopotu. Podczas vlogów prowadzący dzielą się z widzami swoją wiedzą na temat przygotowania fizycznego oraz treningu funkcjonalnego. Celem cyklu Sportowa ERGO ARENA jest aktywizacja mieszkańców, promocja sportu i lokalnych klubów oraz przedstawienie obiektu, jako miejsca przyjaznego wielu dyscyplinom sportowym i otwartego na działalność o charakterze prospołecznym.

16 - 26 kwietnia 2021, godz. 12:00

Gdańsk, Osiedle Magellana przy...
bilety 15 zł
KTO?
Sportowcy, którzy biorą udział w cyklu trenują lub są trenerami w klubach sportowych mających swoje siedziby w Gdańsku i Sopocie lub są przedstawicielami organizacji miejskich, których zadaniem jest kreacja aktywnego społeczeństwa lokalnego.

JAK?
20-30 minutowe filmiki publikowane będą na Facebooku i kanale YouTube ERGO ARENY. Ambasadorowie poszczególnych sportów i klubów, na początku filmów przedstawią siebie, swój klub oraz wprowadzą do świata swojej dyscypliny. Po ogólnorozwojowej rozgrzewce zainaugurowany zostanie trening, podczas którego nagrania sportowcy instruują, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia oraz opowiadają o ich wpływie na ogólną kondycję fizyczną.

DLA KOGO?
Projekt tworzony jest z myślą o tych, którzy z różnych powodów (pandemia, wykonywany zawód) nie mają do czynienia z aktywnością fizyczną, jak również dla ludzi, którzy chcieliby poznać rutyny treningu profesjonalnych sportowców. Oglądający vlogi będą mogli ćwiczyć i zdobywać, przekazywaną przez profesjonalistów, wiedzę.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane